Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom egy ideje mindig...

A telefonom egy ideje mindig azt írja ki, hogy megtelt a memória. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Xperia U telefonom van, amibe nem lehet SD kártyát tenni.A beépített tárhely összességében 8GB, melyből durván kettőt elfoglal a rendszer, újabb kettőn pedig az alkalmazások vannak, tehát van 4 GB ami szabadon felhasználható zenéknek képeknek,videóknak. Néhány napja azzal szórakozik hogy sosincs elég tárhely, 00,00 KB az elérhető hely. Töröltem le appokat, legalább 100 képet és rengeteg zenét de a probléma továbbra is fennáll. Mi lehet a megoldás?

2013. aug. 19. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Indítsd újra.
2013. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
59%
Androidos Okostelefonnál előfordulhat amit írsz, ezt a problémát úgy tudod megoldani, hogy az alkalmazáskezelőből törölj alkalmazásokat, amik nem kellenek. Itt nem a db szám a lényeg, hanem, hogy minél több helyet szabadíts fel, tehát az is lehet, hogy találsz egy 25 mb-s játékot, letörlöd és nem figyelmeztet tovább. A lényeg még, hogy azt hiszem, hogy az alkalmazásokra szánt tárterület 15% -nak szabadnak kell lennie, s akkor nem figyelmeztet a rendszer. (Galaxy mininél minimum 20 mb, Galaxy Tab2 7.0-nál 350 mb körül van, az a szint ahonnan figyelmeztetni kezd a rendszer.)
2013. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Nekem is U van, nézd meg beállításoknál a tárolót, egyből kiderül, hogy miből mennyi van, mi mennyi helyet foglal. Néha érdemes ki, bekapcsolni, illetve törölni azt, amit nem használsz. Biztonsági mentést követő gyári beállítások visszaállítása segíthet még, ha nem tudod megoldani. Ott viszont gépre át kell rakni a biztment filet, mivel nem bővíthető.
2013. aug. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
próbáltam már a ki-és bekapcsolásos módszert de ugyanúgy problémás. a tárolóból minden olyan alkalmazást töröltem amit nem használok legalább 100 MB értékben de ugyanúgy azt írja hogy a belső memória 00,00 KB elérhető helyet mutat.
2013. aug. 20. 08:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne a telefon memóriából, a belső memóriából törölj!
2013. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
természetesen onnan töröltem, remélem megoldódott, csatlakoztattam gépre és az üres mappákat is töröltem róla és sikerült még legalább +100 MB-ot felszabadítani és ma eddig megfelelően működött.
2013. aug. 22. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!