Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet egyáltalán használni a...

Lehet egyáltalán használni a kamera gombot?

Figyelt kérdés
Van egy Sony Xperia L telóm. Nagyjából meg vagyok vele elégedve, viszont nem értem, hogy minek raktak rá kamera gombot, ha nem tudom használni? Fényképezni csak a képernyőn lévő gombbal lehet, a kamera gombot lenyomva befókuszál a készülék, majd csippanással jelzi, hogy a fókusz beállt, de a gombot elengedve nem fényképez. Van erre egyáltalán beállítás valahol a telefonban? Vagy csak úgy gondolták a fejlesztők, hogy túl üres a telefon oldala, rakjunk rá egy kamu gombot?

2013. aug. 19. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem elengedésre fényképez, hanem ha jobban benyomod. Kis nyomásra fókuszál, nagyobb nyomásra fényképez. Ha mégsem, menüben be lehet állítani a gomb működését.
2013. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fejlesztők úgy gondolták, a telefont használók elolvassák a kezelési utasítást.
2013. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A használati útmutatóban nem írnak semmit a kamera használatával kapcsolatban.

1-nek: köszönöm a választ. meg se próbáltam erősebben nyomni a gombot, azt hittem, hogy csak szimplán lenyomom. Most már ennyivel is okosabb vagyok :D még egyszer köszi.

2013. aug. 19. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!