Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minecraft PE-ben el tudom...

Ifj.jancsi98 kérdése:

Minecraft PE-ben el tudom menteni a map-okat?

Figyelt kérdés
Nem google playről töltöttem le, így nem tudom frissíteni, úgyhogy már le is töltöttem az újabb verziót, de ha a régit letörlöm és az újat rakom fel akkor a régiről eltűnnek a map-ek... ezt szeretném valahogy megakadályozni.

2013. aug. 19. 21:22
 1/3 daydigo válasza:
100%
nem tudom milyen operációs rendszered van, meg azt se hogy milyen verziójú a minecraftod, de ha 1.7-es (legújjab) androidon akkor tölts le google playról a Think Free Office nevű alkalmazást, vagy csak egy sima fájlkezelőt (én a thinkfreet ajánlom...) és ott keresd meg a minecraft mappáját abban pedig a savest. másold ki a mapot amit akarsz a savesből, aztán frissítsd a minecraftod. ha fríssítetted rakd vissza a mapot a savesbe.
2013. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. aug. 21. 11:56
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom, ki mondta, hogy elvesznek a mapok, ha letörlöd majd feltelepítesz egy frisseb verziót. Csak maga az alkalmazás törlődik. A mapoknak van egy külön belső helye...
2013. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!