Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Telefont Vegyek?...

Milyen Telefont Vegyek? (részletek lent! )

Figyelt kérdés

Most szeretnék telefont venni és úgy 55 ezret szánnék rá,

Telenor-os és kártyás telefonra gondoltam. Legyen benne kamera, bluetooth, wifi és okostelefon legyen, ezek a kritériumok. Én a Nokia Lumia 520, Samsung Galaxy Ace 2,Samsung Galaxy Ace Duos és esetleg a Sony Xperia E és J között vacillálok. Nekem inkáb a Lumis 520 és Galaxy Ace 2 tetszik de nem tudom melyiket vegyem. Meg azt se tudom, hogy android vagy windows phone operációs rendszer a jobb.

Szóval ti melyiket ajánlanátok? Ha tudtok jobbat ajánlani ezeknél ajánlatok. Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 20. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Teszel hozzá még 6 ezret és veszel egy új és kártyafüggetlen xperia p-t, ezeket a gagyi telefonokat meg elfelejted.
2013. aug. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 10inchhero válasza:
Nekem L620 van, nem tudom, az Telenornál mennyibe kerül, főleg kártyásan, de ha belefér a keretedbe, mindenképp ajánlom! Gyengéje a térerő és az akksi, de utóbbiból már szerintem van utángyártott, ami esetleg többet bír. Viszont a WP8 egyszerűen úgy jó, ahogy van: teljesen testre szabható, stabil, nem fagy, nem akad, nem omlik össze és feleannyi RAMmal/procival is beéri, mint az Android. A képernyő gyönyörű és tűző napon is olvasható, ha automatán hagyod a fényerőt, viszont 5 MP-hez képest kicsit gyenge képeket csinál, de hát nem kamera, hanem telefon :D (ja és 8 GB belső memória, ami nekem a fő szempont volt)
2013. aug. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Lumia 520-nak is gyenge az akkuja?

57 ezret nem nagyon akartam rászánni.

Lumia 520 akkor megérné azt a 43 ezret?

vagy inkább ne azt legyen?

2013. aug. 20. 09:58
 4/10 anonim válasza:
[link] Nekem meg ilyen van két hete és hidd el,veri a Galaxy 4 et. Én isféltem milyen lesz,de pont nyertem tippmixen,ugyhogy gondoltam megrendelem. Bőven nem bántm meg.
2013. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hehe! Majd egy év múlva nyilatkozz.
2013. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Reméljük igy lesz,hogy tudok nyilatkozni. Volt galaxy s4-em,de valakinek megtetszett. Előtte s3 és mintha tudta volna mikor jár le a két év garancia,akkor romlott el. Ugyhogy inkább kiadok 70ezret egy évre,mint 190et két évre. De most azt mondom,ez a telefon magasan veri a mostani magas kategóriás telefonokat.
2013. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsit nehéz a döntés, de te veszed, hasonlítsd össze őket, és válassz az alapján:


[link]

2013. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#1-es, Xperia P-t? Ahhoz még tesz 3ezret, és már kap kártyafüggetlen LG Optimus 4X HD-t! Ha nem is csúcs, de az már nagyon über!
2013. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tudsz rá áldozni legalább 63ezret, kártyafüggetlenül kapsz LG Optimus 4X HD-t! Na az nagyon szuper teló, a többi felsorolt kicsit nehezebben veszi fel vele a versenyt!
2013. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Wifi, játékok,akkumulátor és egyéb "szórakozás" szempontjából melyik lenne jobb?
2013. aug. 20. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!