Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha írok az Applenek, csinálnak...

Ha írok az Applenek, csinálnak olyan iPhonet, aminek nagy a kijelzője?

Figyelt kérdés

Nevetséges ez, hogy drága, és így néz ki: [link]

Ha írok az Applenek, hogy csináljanak már egy normális kijelzőjű iPhonet, fognak?

Nekem iPhone kellene, de röhögök rajta, hogy a többi cég tud nagy kijelzős készülékeket csinálni, az meg akkorában gyártja az iPhoneokat, mint más cégnél az alsó kategóriás telefonok.



2013. aug. 20. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze. Irj nekik.
2013. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De félek, hogy szarni fognak rám! Nem fognak egy új iPhonet megtervezni, és elkezdeni gyártatni, csak mert egy hülye gyereknek nagy kijelzős iPhone kell...
2013. aug. 20. 09:16
 3/13 dirtboy ***** válasza:

írj nekik,biztos meggyőzöd őket,gondolj csak bele új gyártós sort indítanak majd,miattad munka helyek teremtődnek.


egyébként várd meg az új iphonet hátha az már picivel nagyobb lesz.

2013. aug. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

En special ertelmetlennek talalom a hatalmas kijelzoket - egy jol optimalizalt 4.5"-os meg talan ,de ettol nagyobb biztosan soha nem fog kelleni ( mondom ezt a hasznalhatatlan galaxy s4 utan) .


Egyebkent Steve meg valaszolgatott a neki cimzett levelekre ,persze soha nem azt,amit vartal :) . Kivancsi lennek,hogy Tim mennyire veszi komolyan a vevoit. Csak poenbol is , egy probat meger , irj neki :)

2013. aug. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mint minden cég, ők is adnak a felhasználók véleményére. Szerezz magad mellé még pár 10 ezer elégedetlen embert. Akkor már lehet gondolkodnak. Am írhatsz, max kapsz egy válaszlevelet h sorry. De lehet ezt sem.
2013. aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szia! Irj,én is irtam már nekik. Én azt irtam olyan almát tegyenek a hátuljára,amibe még nem harapott bele senki,mert ez nekem igy undoritó. Küldtek egy olyan Iphone6-ot. Aztmár majd ugy adják ki. Ugyhogy van esélyed.
2013. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 pinkpancser ***** válasza:
Bezzeg nekem olyan iphone 8-at küldtek, amiben kukacos volt az alma :(
2013. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
De te is irtál nekik,hogy ilyen legyen!?:)
2013. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Írhatsz nekik de 99,9% hogy el se olvassák.De ha mégis akkor max röhögnek egyet.Majd pont neked gyártanak külön egy iPhonet:D
2013. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés rossz kategóriában van, ez nem a humor részleg.
2013. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!