Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? Nem tudom eldönteni!

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 20. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem az összehasonlításodat, csak egyetlen telót, a Sony Xperia Sola-t linkelted!
2013. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem bejön mind a három telo.

Lg L7 II

Sony Sola

Sony GO

2013. aug. 20. 10:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint a linkkel bejön az összehasonlító oldal a három telefonnal. :)
2013. aug. 20. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:
A Sola nem bővíthető, így rögtön kiesett. Az LG L7 II nagyobb, nagyobb kijelzővel és akkumlátorral. Emellett újabb Android is megy rajta. A Go-n karcálló a kijelző. Döntsd el Neked mi szempont, úgy könnyebb dönteni.
2013. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezek közül az LG-t venném. Mostanában jelent meg, több RAM-ja van, Jelly Bean van rajta (igaz, csak 4.1), nagyobb kapacitású az akku... Ha Sony mellett maradnál, akkor viszont Sola, nagyobb a kijelzője, mint a Go-nak, és a felbontása is.

Egyébként csak az Xperia Sola van az általad linkelt oldalon.

2013. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:

a Go-t nem ajánlom ilyen van ismerősömnek de szerintem nagyon rossz.

ip67nek köszönhetően hihetetlen rossza a fogása,az anyagával van a baj,biztosan jól védi ha le esik de tapintásra iszonyat.

a kijelzője a másik,halvány és nagyon pixeles csak 165ppi értékű és látni a pixeleket.

2013. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor Lg lesz...

Amúgy lehetséges hogy a gépem jegyezte így meg az oldalt? a három telefonnal? Ezt csak kíváncsiságból kérdezem, mert nekem a három telo van az oldalon.

2013. aug. 20. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!