Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fagy le a telefonom...

Miért fagy le a telefonom YouTube videó nézése közben? (Lent)

Figyelt kérdés

A telefonom egy: Samsung Galaxy GT-I9070 (S Advance)

És Youtube-ozás közben állandóan beszaggat, nem csinál semmit, nem tudok kilépni, semmit nem csinál, csak megy szaggatva tovább a videó.

Ez a hiba azután jött elő hogy a KIES-en keresztül frissítettem az OS-t 2.3.6-ról 4.1.2-re.

A youtube ujra telepítése és a telefon visszaállítása sem oldotta meg a gondot.

Mit lehetne vele csinálni?


(2.3-al hibátlanul működött)


2013. aug. 20. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallottam, hogy pár középkategóriás Samsung-típus frissítés után hajlamos a szoftverhibára. Előbb szerintem tedd rá vissza a 2.3-ast, hogy eredeti legyen, így talán még érvényes a garancia, feltéve hogy előtte az volt, és nem járt még le.
2013. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogy lehet viszaéllítani a Gingerbread-et?
2013. aug. 20. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:

i know that feel bro.. nekem ace 2-őm van, kiessel frissítettem + odinnal megcsináltam a RAM-ot, de erősen gondolkodok h visszarakom rá a GB-t. Jónak jó a JB, mert csomó jó lehetőség van benne meg minden, de instabil lett a teló azóta.


[link]


Ebbe a fórumba megtalálod, h hogyan kell visszarakni rá, de nem lesz könnyű művelet.

2013. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!