Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Abszolut kezdő vagyok a...

Abszolut kezdő vagyok a témában! Hogyan lehet iPhone 3G-n szoftvert frissiteni?

Figyelt kérdés

A történet a következő:


Pár hete csináltattam egy jailbreak-et az iPhone 3G telefonomra. Azota csak szenvedek vele, borzasztoan belassult, es neha magatol kikapcsolt.

Probaltam iTunes-al egy szoftver frisstest csinalni, aminek az lett az eredmenye, hogy 1015-ös hibakod jott ki, es a telo nem indult el, csak iTunes logot+ usb jelet mutatott.


Ezek utan szervizbe vittem, ahol szoftver frissitést csinaltak, 3000forintert.

A gond az hogy a telo azota is ugyanolyan lassu, es ami meg nagyobb baj hogy reggebbi, 4.1es szoftvert tettek ra. Ezzel viszont nem sokat tudok kezdeni, sok app ami eddig hibatlanul mukodott, most ra se megy pl. Opera Mini, Facebook stb, a Safari pedig hasznalhatatlan lett, kifagy, beall.

Az iTunes folyamatosan kinal szoftver frissitest, de a fent leirtak miatt nem merek ranyomni.

Hogyan lehet itthoni gepen kockazat mentesen frissitest csinalni?

Az se baj ha JB eltunik rola, ugyis azota ilyen tetu lassu!



2013. aug. 20. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
4.2.1. az utcsó IOS rá, sehogy nem fogsz tudni frissebbet felrakni rá.
2013. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az jó, azelött az volt rajta! És ment vele az Opera is, és nem volt ilyen tetö lassu!


de szerinted a fent leirtak fényében meg lehet csinálni itthon egy mezei laptoppal?

2013. aug. 21. 16:56
 3/4 anonim válasza:
Három számot mondok válasznak. 3.1.3 az iOS4 már akadozik 3G-n
2013. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Néhány szóval válaszolnék: NEM volt ilyen lassu a JB elött!

(akadozott néha, az rendben van, de ennyire durván nem volt belassulva!)

2013. szept. 20. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!