Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karácsonykor szokott lenni...

Karácsonykor szokott lenni telenornál vagy t-mobile-nál, esetleg vodafone-nál (vodafone-t kevésbé szeretem) valami akció lenni? Megéri várni addig telefon vásárlással?

Figyelt kérdés

Nexus 4,Xperia SP,Xperia Z, HTC One X

Ezek tetszenek,tudom nem egy árkategória,de valami komolyabb telefont venni szeretnék,ami nem fagy le állandóan,és az érdekelne,hogy megéri-e karácsonyig várni (fő szempont az ár,szeretnék minél olcsóbban hozzájutni),vagy vegyem meg most?

A telefon játékra kell,GPS-re és fényképezésre,jó aksival, tehát minden drága funkciót ki akarok használni benne :)

Vagy esetleg jobban megérné megvenni kártyafüggetlenül valahonnan?


2013. aug. 20. 22:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Véletlen 2szer írtam,hogy "lenni", ne tessék belém kötni :)
2013. aug. 20. 22:09
 2/6 anonim ***** válasza:

Szokott akció lenni, illetve természetesen csökkenni is fog az áruk. Viszont a kivárásnak az a veszélye, hogy akkor meg már a következő generáció fog tetszeni, mert azoknak még brutálisabb hardverük van, ezáltal időtállóbbak.

Te tudod, hogy megéri-e neked várni. Egyébként Nexus 4 csak kártyafüggetlenül kapható, így Telenortól vásárolt készülékek is olyanok (nekem is tőlük volt, és T-mobile SIM-mel használtam kezdetektől fogva).

2013. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szoktak jó akciók lenni, főleg az előfizetéseseknél, ha addig tudsz várni érdemesebb, meg elképzelhető hogy addigra lesznek jobb készülékek is.
2013. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hááááttt , mit mondjak ... igen szoktak de előfizusokra inkább !

Én épp most nézelődök telefont , nem várok karácsonyig .

Tavaly ugyanez volt , karácsonykor pásztáztam az akciókat,és olyan érdemlegest nem találtam.

2013. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha megvárom a karácsonyt akkor nagyon valószínű,hogy az Xperia Z-t választom,szerintem jópár évig elég erős az is hardveresen :) Ahogy megjelent ez a telefon egyből megtetszett,csak most még túl drága,hogy megvegyem.
2013. aug. 20. 22:24
 6/6 anonim válasza:
Nekem is bejön az a telo . + Lg9 van tesomnak , nagyon cool !
2013. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!