Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert sziszeg HD film lejatsza...

Miert sziszeg HD film lejatszasa kozbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! az lenne a kerdesem, h szerintetek miert sziszeg a tabletem(tudom h telefonokrol szolo topik, de mind android:D ).

Ezt csak nagy felbontasu filmeknel vettem eszre, normalisan lejatsza de minden masodperbe sziszeg eggyet.

Elsobe azt hittem mikor beraktam egy filmet, h a filmbe van mert nagyon egyenletesen sziszeg, mindha valami horror film kezdete lenne:)). De utanna eszre vettem h atlagba, Alap programmal probaltam elsobe, mert nem volt szukseg masra mivel eddig az is mindent lejatszott, de kiprobaltam az MX Playert is pont ugy sziszeget aval is.

Nem egy csucs keszulek de nem volt szuksegem jobbra.

Alview Speed City, nem tudom hogyha hallottatok e rolla(roman gyartmany) viszonylag a tudasahoz kepest nagyon olcso, dual core-os proci van benne 1.5 ghz-en, mali mp2-es chipset, 800x480as felbontas 7 inch-en nem a legjobb de elfogadhato. Eddig semmi problemam nem volt vele, jatekok amit eddig probaltam mennek szepen, filmeket is sokat neztem mar, de mar 2 filmnel is tapasztaltam h sziszeg es ez zavaro, allitolag le kell h jatsza a full HD-t is, ezert akadtam fenn h miert nem szereti a sima HD-t, keppel minden rendben csak a sziszeges.

Remelem tud valaki segiteni, bocsanat h hosszura sikerult es h rabolom az idotoket:), es h nem ekezettel irtam, de angol bill.

Koszonom elore minden ertelmes valaszt:)



2013. aug. 21. 09:59
 1/3 A kérdező kommentje:
jah es meg annyi h 1gb ram ddr3, es a hang nem akadozik szepen megy csak van sziszeges mellette.
2013. aug. 21. 10:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Mármint a hangszórónál sziszeg?
2013. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen de megoldottam egy kodekkel de most eleg halk:S valami nem oke most se de meg probalkozok.

Ha esetleg valaki ertene hozza jo lenne, megkoszonnem elore is :D

2013. aug. 24. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!