Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 3 telefon közül melyik a...

A 3 telefon közül melyik a legjobb? Ha tudtok még hasonló árkategóriába mondani jobb telefont az megköszönném.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2013. aug. 21. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehéz eldönteni: processzor, ram, és memória szempontjából a Galaxy Young, viszont az LG L5-nek jobb a kamerája. Tudom még ajánlani a Samsung Galaxy Ace-t és Mini 2-t.


[link]

2013. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. aug. 21. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Az Alcatel nem is annyira vészes. A Galaxy Ace meg nagyon felejtős. Az összes többi eddig említett és belinkelt telefonnál régebbi és elavultabb.

Egy kicsivel többért (ha jól körülnéz az ember akkor még 40 alatt) ott van az Y300 és az Xperia U, ami a legjobb ebben az árkategóriában.

2013. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem nézd meg a Sony Xperia Mirot. Gsmekben kártyarüggetlenül 40 ezer környékén van, és a mobilarénában (mobiltesztelő weblap) azt írják hogy ár/érték arányban 10/8, ami nagyon jónak számít. Am szerintem én is olyat veszek. (egy zöld kéznek örülnék, köszi)
2013. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért azt is figyelembe kell venni, hogy mikor írták a tesztet és, hogy akkor mennyi volt a telefon. Az az értékelés arra az állapotra volt igaz, azóta a dolgok változtat, az értékelést meg nem szokták hozzá igazítani.

A Miro alig jobb a Tipo-nál és a Tipo kb. fele annyi. Akkor már 30 körül egy E. Az is kb. ugyan az mint a Tipo, de mégsem kétszer annyi.

A Miro árán már Y300-at meg xperia U is van. Azok meg nem gyengén jobbak.

2013. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a miro viszont szebb és jobb a fogása, a teszt megírása óta lement 5 ezer Forinttal az ára a telefonnak tehát ár/érték arányba még jobb, mert ugyanazt kapod olcsóbban, ergo minnél idősebb, annál olcsóbb
2013. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 olahadam273 válasza:
páff a mini 2őt nem ajánlom egyik haveromnak az van állandoan lefagy a rendszere és a procija se egy nagy szám az én a alcatel 990 em többet ér annál mert az alcatel sosem fagy le stabil telefon ha meg bajod van a 600as procijával ( bár nekem nincs semmi baj vele) akkor turbozd fel.
2013. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!