Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb? 1. Odaát 2....

Melyik a legjobb? 1. Odaát 2. Tuti Gimi 3. Pretty Little Liars 4. Charmed 5. American Horror Story 6. The Secret Circle 7. Vámpírnaplók 8. Szulejmán Jelengleg ezeket nezem. Nektek melyik a kedvencetek? Mondanatok nekem hasonlo sorozatokat?!

Figyelt kérdés
Vagy mondjatok olyat amit erdemes megnezni, es jo sorozat!
2013. júl. 20. 23:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ebből az Odaát és az American Horror Story a kedvencem, a Pretty Little Liars-t, Vámpírnaplókat és a Secter Circle-t nézem még, a többit nem ismerem.


Hasonló pl. Gossip girl, Teen wolf. Nekem az Odaát után tetszett a Doctor Who is, bár az nem hasonlít egyikre se, ugyanez a Sherlockkal.

2013. júl. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből én az Odaátot és a Vámpírnaplókat imádom :) nagyon ajánlom őket!
2013. júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Az Odaátot láttam, a secret circle-t, a szulejmánt, a vámpírnaplókat és a tuti gimit!

Az Odaát a kedvencem

A secret circle szar szerintem és csak egy évados mert kevés volt a nézettsége

A vámpírnaplók meg már unalmas ez a szerelmi háromszög!

Jó sorozatok még:

- Szépség és a szörny

- Zöld íjász

-Teen wolf

-Pretty litle liers

-Gossip Girl

-Dél kirájnője

-Kínos

-Originals

-

2013. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ti tényleg nem láttátok a Charmedet? Azt hittem hogy a Bűbájos Boszorkák ilyen tömeg sorozat. :D
2013. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
nézd a vámpírnapkókat én azt imádom!!!!:)
2013. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Amiket felsoroltam azok nezem jelenleg!!!:DD +Pletykafeszek:)! de koszonom a valaszokat!
2013. júl. 21. 22:45
 7/23 anonim ***** válasza:
Vámpirnaplók a legjobb....ez egyértelmű,de nagyon szeretem az Odaátot is <3
2013. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%
Odaát, a legjobb a többi arra sem érdemes hogy megnézzem, főleg a Vámpírnaplók az ami kiveri a biztosékot nálam, az szó szerint SZäR. Ehhez mondjuk hozzátenném, hogy a Vámpírnaplókat lényegében csak lányok nézik én meg férfi vagyok.
2013. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
ezek közül a legjobb a vámpírnaplók egyébként Zöld íjász:)
2013. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A zold ijasz valahogy nekem nem jon be!:/ meg azon gondolkoztam hogy bele kezdek a teen wolfba, bar nem tudom hogy jo sorozat-e!? Egy darabig neztem meg a Gleet R.I.P CORY!:C Akkor meg a Hetedik Mennyorszag, Szellemekkel suttogo, Buffy, Szuletett Felesegek, Spongyabob, Teresa, Xena, Ezel, Hosok, ANTM. Szoval nagyon sok sorozatot lattam mar!:D
2013. júl. 25. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!