Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi perc jár egy hónapba?

Mennyi perc jár egy hónapba?

Figyelt kérdés
Sziasztok nemrég vettem részletre egy telefont mert nem tudtam egyben megvenni. Most előfizetéses lettem és a Mozaik XS csomagra fizettem elő aminek a havidíja 3200 forint. Ez eddig rendben is van csak azt nem értem,hogy egy hónapban mennyi percet lehet beszélni? Mert ha meghaladom az előírt perceket akkor rá kell fizetnem én azt meg nem szeretném. Mindent elmagyaráztak de nem igazán értettem meg. Valaki le tudná nekem írni,hogy pontosan milyen az előfizetés telefon? Vagy az segíthetne akinek van mozaik xs csomagja. Ja és még az internetet is szeretném megtudni,hogy az mennyibe kerül egy hónapba? ingyenes? mert olvastam,hogy 200 mb de ha meghaladom ezt az előírt adatforgalmat akkor lassan böngészhetek- Viszont az én telefonomon van wi-fi és úgy hallottam,hogy az ingyenes igaz ez? Aki tud az segítsen nekem nagyon várom a válaszokat köszönöm.
2013. aug. 21. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen számot hívsz. Más a percdíj hálózaton belül, és kívül.

3200 Ft-ért telefonálhatsz, SMS-ezhetsz.

[link]


200Mb mobilinterneted van, ha ez lejárt, nincs túlforgalmazási díj, csak lassítják a net sebességet.

A WiFi NEM számít ebbe bele, ha találsz nyílt WiFi hálózatot, azt használhatod.

2013. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen most már értem akkor ezek szerint 3200 forint van most a telefonomon? És ha lefogy ez az összeg arról kapok valami értesítést?
2013. aug. 21. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!