Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásárolhatok így telefont ha...

Vásárolhatok így telefont ha van előfizetésem?

Figyelt kérdés

Első kérdésem,hogy szeretnék egy telefont viszont munkáltatóit nem tudok szerezni az előfizetéshez .

Van egy rokonom akinek a kártyája előfizetéses és vele szeretnék kihozatni egy telefont részletfizetéssel a t-mobile-tól vagy telefon+kártya hűséggel és részletre vagy csak simán telefon részletre.

Tehát az érdekelne,hogy ha az előfizetői hűség nem járt még le akkor hozhat-e ki telefont úgy hogy a telefonra is és a díjcsomagra is vállal hűséget és részletfizetést. A másik verzió ,hogy a jelenlegi előfizetős kártyájára aminek még nem járt le a hűségnyilatkozata lehet-e kihoznia csak telefont részletfizetéssel kártya nélkül ? Vagy hogyan lehet ezt megoldani (mert nekem nem állandó munkahelyem van és jelenleg nem keresek annyit hogy adjanak részletre dolgokat de a telefonom kártyáját letiltották a telefonom meg tropára ment)?



2013. aug. 21. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed telefonszámlára se akkor minek neked részletre új telefon?
2013. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van rá pénzem hogy tudjam fizetni de mivel nem állandó munkahelyem van hanem télre kijelentenek ezért nem adnak részletfizetésre telefont hiába viszem oda a munkáltatói igazolást
2013. aug. 21. 21:19
 3/3 A kérdező kommentje:
egyébként meg fel volt töltve le is beszéltem csak nem vettem észre hogy mikor jár le pont az nap néztem meg hogy meddíg jó mert akartak hívni de közölte hogy kivagyok vonva a forgalomból :D
2013. aug. 21. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!