Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-991 vagy Vodafone...

Alcatel OT-991 vagy Vodafone Smart Mini éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Leginkább wifiznék a telefonon.(meg persze képeket is csinálnék, de szerintem akkora kamera elég nekem)
2013. aug. 21. 23:14
1 2
 11/14 anonim válasza:

Azért olvass utána az áraknak a vodafone-on, mert lehet eltérés a tarifák között és van ahol az is számít, hogy 26 éves elmúltál vagy még nem! Nekem csak sokadszorra esett le, hogy a telefon csak akkor kerül 14990.- forint, ha veszel hozzá egy 3000.- forintos feltöltőkártyát, ha nem akkor a teló 16990.- remélem beleolvastál ebbe.

"Na ez ám a vevő-csalogatás!"

(Ugye az volt a furcsa, hogy hiába lépek a 14990-as mobil részleteire, minden esetben a 16990.-es jön elő.)

De még így is messze megéri.

2013. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én alapból 17 ezerrel számoltam.


És:

"Vodafone VitaMAX Prémium Perc&Net csomaggal, 3 000 Ft-os feltöltés esetén:


14 990 Ft"

Azt gondolom, így megnézés nélkül, hogy ez a tarifa valamilyen "fizess havonta számlát" dolog.



"Előfizetéses csomag esetén:

Maximum ár: 16 990 Ft

Legkedvezőbb ár: 1 Ft

Biztosítás: 490 Ft-tól

Feltöltőkártyás csomag esetén:

Készülékár: 16 990 Ft"


Ha azt írja, hogy xy tarifa 26 évnél fiatalabbnak van.

Ha én 26 év alatti vagyok, nekem kötelező azt választani?

2013. aug. 24. 17:04
 13/14 anonim válasza:

Ezt jobb lenne megérdeklődni. (Ha jobb ajánlatot találsz 26 év alatt vagy felett, akkor keresel egy annyi idős rokont, ismerőst és az Ő nevére kellene megvenni.)

Konkrétan azt sem értem, hogy kiválasztottam egy feltöltős Sim kártyát 500.- lebeszélhetőséggel és beletettem a Kosárba és a végösszegnél 500.- értéket mutatott. Majd másnap a Vodafone üzletben pedig 1680.- forintot akartak kérni ezért a kártyáért és nem értették, mi a problémám és honnét vettem, hogy 500.- forintért kaphatok új Sim -et. Holott tavaly is 500.- ért ment hetekig a Sim-promóció, ezért meg sem fordult a fejembe, hogy többe kerülne. A "szakemberek" meg csak néztek rám tágra nyílt szemekkel meg, hogy nem tudják mi volt tavaly... (pedig most is annyi 500.- vodafone.hu)

2013. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Akkor nem lesz annyi,hogy bemegyek, mondom, hogy kell ez, sim kártyával aztán 17.ezerért enyém, aláírjuk a dolgokat és kész.


Lehet elszúrtak valamit...mert azt az 500 ft-ot lebeszélésre "adták".

2013. aug. 24. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!