Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsunk galaxy fame-mel...

Samsunk galaxy fame-mel kapcsolatban lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma vettük meg ezt a mobilt, én nem igazán értek a mobilokhoz. Így lenne pár kérdésem, a boltban elfelejtettem megkérdezni.

1. Nem kaptam hozzá fülhallgatót. Akkor ahhoz külön venni kell? Hol tudok venni, és mennyibe kerül?

2. Ugye, van rajta internet használat ezt lehet használni ingyenesen? Vagy ezért plusz fizetni kell?

Köszönöm előre is! :)


2013. aug. 22. 16:48
 1/4 A kérdező kommentje:
*samsung
2013. aug. 22. 16:49
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha gondoljátok akkor a véleményeteket is elmondhatjátok a mobilról. :)
2013. aug. 22. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Teljesen átlagos 3,5 jack csatlakozója van mint a legtöbb zenelejátszónak, illetve egy pár éve már minden telefon ilyen csatlakozót kap. Csak van otthon egy megkímélt darab amit tudsz használni. Ha nem lenne legolcsóbban pár száz forintért be lehet szerezni szinte bárhol. Persze ha jobb hangminőséget szeretnél akkor drágábbat kell venned.


2. Van otthon wifi router akkor rácsatlakozol arra a hálózatra és használod a netet. Nem fog plusz költség felmerülni. Ha nemcsak otthon szeretnél netezni akkor érdemes egy mobilnet csomagot rendelni.

2013. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ;) (Y)
2013. aug. 22. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!