Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a NOKIA Lumia 520 telefonnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Meguntam a régi telefonomat és mivel az gombos volt szeretnék haladni a korral és ezt az okos telefont választottam, de én nem vagyok jártas az ilyen témákban. Segítenétek?

2013. aug. 22. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Gombos telefon után szerintem az egyik legjobb választás egy ilyen telefon lehet! Azért, mert nagyon egyszerű a kezelése, gyors, és ár/érték arányban az egyik legjobb!


Nekem felsőbb kategóriás Lumia készülékem van (925), de ugyanaz a kezelőfelület és rendszer köszön vissza az 520-on is! Annyival tudják megkülönböztetni a felsőkategóriástól a középkategóriás telefonokat, hogy nem olyan csúcsminőségű a kijelzőjük, gyengébb kamera (de egyáltalán nem rossz!), nincs vaku, csak magyarországi ingyenes offline is működő navigáció, és még pár apróság a kevesebb memória miatt (1 GB helyett fele akkora, 512 MB).

2013. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gombos telefon után nagyszerű váltás lenne. Nagyon jó telefon, és ezt tapasztalatból mondom, mert nekem az egyik testvére van Lumia 620. A két telefon szinte ugyanaz, csak a kamerában, a kijelzőben és az NFC-ben térnek el. Én nagyon ajánlom neked az 520-at ha nem akarsz a telefon szoftverével sokat szórakozni, és egy könnyen kezelhető telefont akarsz, akkor a Nokia Lumia 520-at neked találták ki.
2013. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Egyébként azért örültem, hogy megtaláltam ezt a telefont, mert olcsó is, jól is néz ki, meg okos telefon és nekem ez a három feltételem van!
2013. aug. 23. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!