Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S III LTE...

Samsung Galaxy S III LTE nagyon gyorsan merül, van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Most vettem új telefont, egy SGS3-at és tetszik meg minden, nagyon sokat tud, viszont borzasztó gyorsan lemerül. Ha nincs energiatakarékos módban, és nincs levéve kb 1/3-ára a fényerő, akkor egy napot se bír ki. Ma például reggel 9 körül vettem le a töltőről, kicsit játszottam rajta, néha-néha és most (17:30-kor) 52%-on van az aksija. Szerintem jóval többnek kéne lennie. Az előző telefonom egy iPhone 4 volt, az sokkal jobban bírta, elég volt 2-3 naponta tölteni.


Mit kéne csinálnom a Samsunggal, hogy tovább bírja? Van valami megoldás? Esetleg S3 tulajdonosokat kérdeznék, hogy nektek meddig bírja a készülék? Csak engem zavar, hogy ilyen gyorsan merül?


Köszi előre is a válaszokat!



2013. aug. 22. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyobb kijelzőjű és sokkal erősebb hardverű telefon mint az iphoned volt ezért többet is fogyaszt. Okostelókat akár pár óra alatt is le lehet meriteni.
2013. aug. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ugyanilyen telóm van, nekem általában egy egész napot bír ki energiatakarékosban, de volt már, hogy suliban töltöttem. Ha nem csak a zsebemben van akkor hamar merül.
2013. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!