Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lyoness-en keresztül mennyiért...

Lyoness-en keresztül mennyiért telefonálok?

Figyelt kérdés
Nem találtam egyértelmű információt erről.A Cashback-ről sokat írnak, de engem a mobil flotta érdekel. Arra vagyok kíváncsi, hogy mennyi havidíjat kell fizetnem legalább, és és milyen percdíjért beszélek a Lyoness-tagokon kívül. Én nem vagyok tag, egy ismerősöm léptet be, ha akarom, gondolom neki ez jó valamiért.
2013. aug. 23. 16:23
 1/1 anonim válasza:

Huhh hát úgy tűnik nagyon nem vagy tisztában a dolgokkal. Menj fel a Lyoness oldalára, van ott egy 15 perces videó, azt néz meg. Kicsit tisztázódni fog a rendszer működése. Így ne kezdj bele. Én csinálom, ez ilyen 100 évben egyszeri lehetőség, de ha nem érted, ne csináld - mint semmi mást, ha nem értesz hozzá - mert aztán csak belebuksz és a céget hibáztatod majd mindenért.


Hogy mennyiért lehet telefonálni? Fogalmam sincs. Az én városomban még egy mobil üzlet sem lépett be, ha jól tudom. De ha be is lépnek, nem tudom, hogy csak a befizetésből jönne-e a cashback, vagy a telefonálásból is. Szerintem inkább csak a befizetésből, úgy lenne logikus. Szóval kicsi az esély arra, hogy még ha benne is van egy mobil szolgáltató, akkor olcsóbban telefonálhatsz. Egyébként, ha van még ezzel kapcsolatban kérdésed, írj nyugodtan.

2013. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!