Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez normális, vagy csak szerenc...

Seli20 kérdése:

Ez normális, vagy csak szerencsés vagyok?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy Sony Ericcson Xperia Mini Pro-t. Van egy korábbi Androidos tabletem, ami Dual Core-os. Ennek az Xperiának annyira jó a processzora, illetve alaplapja, hogy bármilyen játékot visz. Most jön a képbe a tablet. A telefon annyira jó, hogy a Dual Core-os tabletet is viszi. A tablet nem támogatja a modern Combat 3-at,4-et, csak a 2-t, de a telefon ezt mindet támogatja. A Modern Combat 4-et laggmentesen viszi!!!! (Keressetek a Modern Combat 4-re youtube-on és meglátjátok miről beszélek.) illetve egyéb kva jó grafikájú játékokat is visz rendesen. Az egyik ismerősömnek a barátnőjének is ilyen telója van, de csak ennyit tud mondani róla: szar, szaggat, lefagy, béna. Nekem ebből egyik probléma se merült fel. Fura...

2013. aug. 23. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A szaggatás, és a többi gond majd akkor fog jönni, vagy sok app lesz benne, vagy megtelt a memória, mert akkor belassul, mert kevés a hely. Bőven elég az az Androidos telefon is bármire, amúgy azért nem mehet a tabodon, mert lehet, hogy nem 4.0 van rajta. Vagy annyira noname tab, hogy nincs támogatva. Pl. ismertem 1 tabot, ami gyors meg minden, simán vinné a játékokat, de annyira márkátlan, hogy egyszerűen nem támogatják a játékok..

Ezért is pozitív dolog, ha elterjedt telefonod van, mert akkor hamarabb fog menni az új játék, és nem kell várni rá, hogy megjelenjen a Play-ben számodra.

2013. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de egyébként ha sok hely van rajta, ha nem, akkor is gyors pl a múltkor kivettem az SD kártyát, és úgy se jelentkezett hiba. A belső memória meg majdnem megtelt. Szóval csak annyit tudok mondani hogy te jó ég. A tabbal kapcsolatban pedig nemtom hogy márkás e, de Lazer a márkája. Hogy az elterjedt, vagy nem, azt nem tom.
2013. aug. 24. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!