Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy rengeteg normális, rendes fiúnak nincs barátnője manapság? Nem furcsa, hogy a tipikus rossz fiúknak vagy szerencsés, szép fiúknak mindig van párja velük szemben?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 01:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Én magamat rendes normális fiúnak tartom, nincs is barátnőm...

A rendes fiúk, mindig áldozatul esnek egy idióta erőszakos nőnek, aki megpróbálja befolyásolni, irányítani a fiút, aki egy idő után belefásul ezekbe az egyoldalú kapcsolatokba és vár arra az igazi rendes, kedves aranyos nőre, aki majd szarik a fejére... Mert neki meg pont egy rossz fiúra van szüksége, mert idióta és inkább szenved egy kapcsolatban, mint hogy végre normális keretek között szolidan élje az életét... A Jó fiúk unalmasak. Én is az vagyok.

2013. jan. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert most kiélik magukat aztán majd 25-30 év felett találsz normálisat.Akit 19 éves korod előtt megismersz 30 év felett megdughatod.
2013. jan. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
nekem azért nincsen, mert lúzer vagyok
2013. jan. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem meg azért nincsen mert szegény vagyok, pedig akadt jelentkező :S
2013. jan. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy 1-es meg szerintem jó nagy hülyeséget írtál.Áldozatául esik?? azonnal dobnám az olyan nőket amik nem illenek hozzám.Magamról nem tudom megállapítani hogy jó vagyok e vagy rossz.Mikor melyik.Azért nincs nőm mert nem akarok keresni mert a korosztályom 3/4-e ribi és bőven elég még hogy később tönkretsznek majd a nők.Szereztem 2 szexpartnert és kifújt a dolog.
2013. jan. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lerágott csont. A legtöbb nő elég egyszerű gondolkodású, a domináns, magabiztos férfiaktól izgulnak fel. Ha például kedves, megértő vagy, akkor könnyen a barátzónában landolhatsz. Vagy ha nem vagy bunkó, akkor azt hiszik, unalmas vagy.Persze ha nőket megkérdezel, hogy milyen férfiakat szeretnek, akkor általában azt mondják, h a kedves, megértő férfiakat szeretik, de az hülyeség. Nem azt mondom,h hazudnak, lehet,h a saját működésükkel nincsenek tisztában, tehát nők véleményere nem szabad adni ebben a témában. Ezt nem én írtam, de nagyon ajánlom, hogy olvasd el, ennél jobban nem lehet összefoglalni a témát : [link]
2013. jan. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, igazán elárulhatnád a nemed.

A kérdéssel nem értek egyet. A rengeteg normális fiú általában szerencsétlen. Nem képesek elbeszélgetni egy nővel. Persze magukat normálisnak és jónak tartják és nem értik, miért nem kellenek a nőknek.

28F

2013. jan. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem azért nincs, mert alacsony vagyok és elég ronda. Nem, mintha nem lenne jó beszélőkém, vagy nem merném megszólítani őket. Egész egyszerűen a külsőm alapján diszkriminálnak, és levegőnek néznek.
2013. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedve Kérdező!


Egy 3000 fős gyárban dolgozok, itt aztán bőven akad rendes, normális fiú, aki minimálbért keres és még csak nem is jóképű. DE tè.yleg abszolüt normálisak.

Ès megjegyzen, itt ritka az olyan ember, akinek ne lenne párja, oedig minden korosztály, minden külső, minden jellem megfirdul errefelé.

2013. jan. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A hetes válaszolónak igaza van. Amúgy ha nő vagy, miért nem jössz össze az egyikkel, vagy miért a párodat választottad helyettük? Ha férfi vagy akkor gondolom te vagy az a rendes fiú, és ugyanazt tudom mondani amit a hetes.
2013. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!