Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mega 6.3 (lte)...

Samsung galaxy mega 6.3 (lte) vélemények?

Figyelt kérdés
nagyon megkedveltem ezt a teefont és meg is venném főleg a hatalmas kijelző miatt,és nekem elég is a 2x1.7 gigaherces proci 8 mkegapixeles kamerával és 4.2.2-es android verzióval.Csak egy lenne a lehetséges kizáró ok!Valóban olyan nagy hogy sehova se tudom eltenni pl: zsebembe?Olyanok írjanak akik tapasztaltak és ilyen telefonjuk van.

2013. aug. 24. 19:51
 1/4 A kérdező kommentje:
elnézést,hogy utólag írok de most néztem a youtube-on,a zsebtesztet és eddig minden videóban elfért a mega az ember zsebében deazért jó lenne mégis egy két tanácsot írni
2013. aug. 24. 20:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy 7 inches tablet is elfér a zsebemben, szóval nem lesz gond! :)
2013. aug. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké köszönöm
2013. aug. 25. 09:25
 4/4 anonim válasza:
Hello en nemreg vettem 6.3 colost es igen elfer. Nagyon rajta netezni meg filmezni. Itt 350 euroert jutottam hozza, de ugy hallottam otthon egy kicsit olcsobb.
2013. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!