Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? Lenovo A660...

Melyiket vegyem? Lenovo A660 vagy Huawei Y300? Mindkettő dual sim és 4-es kijelzős, és kb azonos hardveresnek tűnik. Melyik lehet jobb?

Figyelt kérdés
A lenovo fő ereje a por és cseppállóság engem nem érdekel. Nem kell strapatelefon, de egyebekben meg jónak tűnik.
2013. aug. 24. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt lenovo a660 telóm. Azért 32-34 000 nél többet nem ér kínából rendelve 28 000 körül van szóval ettől többért ne vedd. Mindent összevetve nagyon szerettem szerintem nagyon szép. Barátnőmnek is vettem a kijelző nem túl szép az akksi kb 1 napot bír mobilnettel ha neked a huavei kicsi akkor a lenovo jó lesz. Anyaghasználatban mind a kettő jó. A lenovo nem csak cseppálló fél órát kibír 1-2m mélységben. Persze nincs rá garancia, hogy beázik. Hardveresen tényleg hasonló a kettő. Én ha tehetném a lenovo-t venném de csak mert iszonyúan tetszik nagyon jó a fogása és szép. Testvéremnek is vettem egyet. Egyedüli hátránya a picit fakó kijelző illetve picit gyenge akksi. De ennyiért többet nem is lehet várni. Bár a kamerája is nagyon vérszegény. Arra elég, hogy pillanatképeket illetve facebookra való képeket lőj vele. Játékokat a lenovo szépen viszi a legdurvábbak lehet megakasztanák de pl ilyen bad piggies meg angry birds még csak meg se kottyan neki még komolyabb játékokat is elvisz mint pl modern combat 2-3-4. Szóval nem kell félteni. Annyit róla, hogy gorilla glassnak írják a kijelzőt hát szerintem nem az. Nagyon műanyagosnak érződik de ettől függetlenül masszív jól összerakott teló.
2013. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

///Az előző vagyok///

Még annyit, hogy elírtam. Ha a huawei túl nagy 4.5 collal a lenovo jobb választás. Feltűnhet sok negatív a lenovonál ez ne tántorítson el. Csak ezt a telefont ismerem jól ezért tudom a negatív dolgait. A huawei se lehet fenékig tejfel. Pl a kezelőfelülete szaggat nagyon ami engem nagyon zavart a lenovo nagyon gördülékeny csak ne szemeteld tele minden hülyeséggel. Olvasd el róluk a mobilarénás tesztet az is sokat segít.

2013. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

egyik se 4,5-ös. mind a kettő 4-es.


Ha a huawei túl nagy 4.5 collal a lenovo jobb választás.

2013. aug. 24. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Jé tényleg. Akkor nem tudom mivel kevertem.
2013. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!