Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ekkora áreltérés...

Miért van ekkora áreltérés egyes boltoknál ugyanazon telefonok között?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd egy új telefont, ha megjön a fizetésem (szeptember). Ezért előre tájékozódtam, hogy mik a lehetőségek, és azt találtam, hogy egyes GSM-eknél jóval olcsóbb egy telefon, mint a T-Mobile-nál, vagy egy másik GSM-nél.

Példának okáért az Xperia L a GSM Plaza-nál 60 ezer forint, míg a T-Mobile-nál 74 ezer. Megbízhatóak ezek a GSM-ek, vagy azért kínálnak ilyen áron készülékeket, mert jól átvernek engem?



2013. aug. 24. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahol olcsón adják ott általában hozzádvágják a telefont és semmi mást, talán még töltőt is. Drágább helyeken rendes dobozba kapod minden tartozékával együtt, és nem csak szaros bolti garanciát kapsz, ahol általában minden megtesznek, hogy ne kelljen megjavítani a telefonodat.
2013. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dirtboy ***** válasza:

több ok lehet

egyrészt a gsm boltpkban más a garancia,másodrészt tartozékok hiányozhatnak,harmadrészt nem áfás árat látsz pedig azt kéne elvileg csak hát el kell olvasni az apró betűt,negyed részt gsmeknél is lehet több ár pl ha lehet választani hogy egy vagy két év garival kéred.

ha gsm nél veszel akkor nézz jól szét,én is úgy vettem telót,szinte a legolcsóbb gsm nél,1év garival minden tartozékkal.

2013. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!