Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb mobil márka?

Figyelt kérdés
LG, samsung, Alcatel, Sony Ericsson, apple... melyik a legjobb, vagyis a legreálisabb az árához képest?

2013. aug. 24. 20:29
1 2
 11/20 anonim válasza:
56%

"legreálisabb az árához képest"


Ezt akkor most értelmezzem hogyan? :D

2013. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%
Ár-érték arányban a legjobb.
2013. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
56%
Persze 12-es, értem a kérdést. Azt nem értem, hogy minek kellett odaírni, hogy legreálisabb? Melyik telefon nem reális az árához képest? Az eszközhöz való hozzájutás lehet szüreálisan nehéz, vagy az ár szürreálisan magas, de hogy maga az eszköz (jelen esetben telefon) reális sőt reálisabb lenne... Most indirekt módon próbáltam rávilágítani arra, amit kifogásolok, esetleg ha úgy tetszik nem értek...
2013. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%

Azért, ha jó telefont akarsz, nem kell elfeledned a Nokiát. Te sem írtad be a leírásba, de remélem, hogy azt is figyelembe veszed, mert elég jók. Bár én a "jó" szót nem szeretem használni. Nagyon nem konkrét megfogalmazás. Már közhellyé alakult, de kinek mi felel meg az elvárásainak, olyat vesz. Aki sokat utazik, az Nokiát a navigáció miatt, aki sok alkalmazást tölt, az Androidos eszközt választ, aki villogni akar, az Applet. Üzletemberek RIM Blackberryvel tudnak a legjobban e-mailezni. A kérdező a gyártóra kíváncsi. A Nokia a történelemben mindig is a legnagyobb marad, akár megelőzték az utóbbi 5 évben, akár nem. A Samsung mindenes, akár a Mercedes. Az Apple akkor volt átütő, amikor nem volt még más okostelefon, mára már beolvadni látszik, de a sznob volta miatt még mindig a nagyon magas ára és az annál is nagyobb presztízse kiemeli a tömegből. Htc, Huawei, Alcatel, Zte s mittudomén milyen nevű telefonokról nem tudok beszélni. Talán a Htc, ami egy jó márka.

Ha valaki nem szereti a Nokiát, mert sok hiányossága van, akkor az a Windows Phone-t szidja, ne a patinás Nokiát.

Vélemény.

2014. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
35%

Az AliExpress Online vásárló (itt a link: [link] ) itt találhatók a lególcsóban ( Kínából) a legjobb mindenek pl: [link] item/Presell-Original-Doogee-KISSME-DG580-5-5-5-5-Inch-IPS-MTK6582-Quad-Core-Android-4/2037025895.html


Ez egy rohadt jó telefon:

Márka: nem nagyon ismert

Android: 4.4

Rom (telefon gyorsaság): 8G (Ami kb. egy jó gépben van

Ram: 1-2G (Nagyon jó)

és ez mind csak.: 27000ft-29000 ami király és ez nagyon megéri, és rohadt jó telefon. Tehát fa×zság ilyen Aplle gagyi IPhone-okat venni ami minimum 200000 FT.

Ja és gondolj bele amit az elöbbi linken lévő telefon Kínában csak kb. 28000 FT itt Magyarországon kb 300000 FT lenne.

2014. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%

ma 15:57

Jajjj te mégis hány éves vagy? Kijártad már az általánost?

Ennyi hülyeséget amit itt összehordtál. Látszik, hogy fogalmatlan vagy a mobilpiaccal és az IT technológiával kapcsolatban.

Inkább maradj csöndben és ne irkálj hülyeségeket.

2014. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 luca1 válasza:

15-nek és a Te figyelmedbe is nagyon ajánlom!!!


"A hamisítványok fellelhetősége:


aliexpress.com,


vatera,olx,

jófogás.

Már itt nagyon

óvatosnak kell lennünk, ha

tehetjük, inkább a megbízhatóbb

kínai webshopokat keressük, ha

külföldről rendelünk. (pl:

minideal, antelife, geekbuying,

tmallbox, tinydeal, banggood,

focalprice, pandawill, etotalk

stb.)"



[link]

Teljesen mind1, h most lenovo vagy más telorol van szo, nagyon oda kell figyelni, mert sok a hamis!!!

2015. jan. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Gabi33 ***** válasza:

Én szerintem a sony a legjobb mert vizálló utánna a samsung nokia és a Lg az apple ezek közt!

De a legjobb a lg g3 d855 quad kijelzö 534ppi és 4k videó!

amugy lassan 2015ben tervezik a 4k kijelzöt és 800ppi képsürüséggel és 4k vagy 8k videófelvétel!

2015. febr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Az Apple-val az a baj annyi pénzért amennyiért az adják sokkal jobbat is vehetsz.
2015. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Sztem az iphone felejtsd el ha nem akarsz olyan telefont hogy újan 11 vagy fél oŕa alatt lemerül és még hozzá az áraik sem túl jók a telefon minőségéhez képest.

Csak megjegyzem a nekik ,,jó'' katégóriás telefonjuk 100.000 ft-tól kezdődik.

Úgyhogy semmiképpen nem ajánlom...

2017. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!