Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone tulajdonosok! Mi a...

Iphone tulajdonosok! Mi a véleményetek a telefonról? Meg vagytok vele elégedve? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
szeretnék venni én is egy iphone-t, és akiknek nem volt soha / vagy csak távolról látták, mind leszólták hogy nagyon szar stb...
2013. aug. 25. 09:56
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia, nekem nem iPhoneom van hanem ipodom de ez szinte teljesen megegyezik az iPhone4el csak telefonálni nem tudok.

Ha eddig androidos telefonod volt akkor szerintem maradj annál, főleg ha nem szereted a kihívásokat mert ennek teljesen más a menuje. Nehezebb szerintem. Nemrég barátnőm is vett magának iPhone

2013. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

Nincs Iphone-om, de nem is kéne, abszolút nem éri meg az árát! Az árát csak az Apple márkanév nyomja fel, de a tudása nincs ott, sokkal olcsóbban sokkal jobb telefonokat lehet kapni (pl. LG Optimus 4X HD), az Iphone-nal csak felvágni jó mások előtt! Szánalmas!

Úgyhogy szerintem abszolút nem éri meg az árát, vegyél inkább valami mást!

2013. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
5ot de kellet neki egy vagy 2 hónap mire beletanult. Illetve nekem az email cím beregisztralasa az AppStoreba se volt egy vajas kenyér mert állandóan a bankkártya számon akarta... Ezért az AppStoreom valamilyen mexikói nyelvű mert ennél nem volt kötelező megadni a számot. En iPhonet ezekből kiindulva nem vennék, bár en szeretem ha valami könnyen gyorsan megy. Az en telefonom Sony Ericsson imádom szerintem jó dolog az androidos telefon nem muszáj telenyomni alkalmazás okkal és meg lassú se lesz :)
2013. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Bocs
2013. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szóval Bocsi hogy külön. Írtam csak véletlen elkuldtem :)
2013. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Megint én! #1-es, nem inkább ipadot akartál írni? Az ipod csak egy sima MP4-lejátszó, már kb. 3ezerért kapni lehet! Csak 1 betű a különbség, de mégis ég és föld a kettő
2013. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem nem, iPod touch 4g :)
2013. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem értelek! Az Ipod Touch 4G-vel is lehet telefonálni!
2013. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hat viberrel meg FaceTimeal lehet
2013. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2-6-8-as...egy. iPhone tulajdonos vagy? senki nem kérdezte, mivel rosszabb egy androidos telefonnál, és legalább ne írkálnál hülyeségeket, ha fogalmad sincs arról, hogy létezik iPod touch is...

kérdésre válaszolva nekem iPhone 4-em van, meg vagyok vele elégedve, kicsit kevés már, érik a csere, de alapvető használatra ez is tökéletes, és ez nem túlzás. én nem felvágásból vettem, hanem az iOS miatt, ami számomra sokkal többet ad, mint az android, attól függetlenül, hogy állítólag nem testreszabható. én használatra vettem, nem arra, hogy hetente váltogassam a főképernyő kinézetét...mert az android max ennyiben nyújt többet, mint személyre szabhatóság.

2013. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!