Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet baja a készüléknek?

Lehet baja a készüléknek?

Figyelt kérdés
Ma egy sony xperia u-ra feltelepítettem egy a netről letöltött talking tom nevezetű macskás alkalmazást, amit telepítés után megnyitva azt írta ki a telefon, hogy 11 kritikus hiba a telefon javításához töltsem le egy fizetős valamilyen programot amit letöltöttem de nem telepítettem mert kiírta hogy sms-en keresztül fizetős, ezt követően a talking tom alkalmazást is letöröltem a telefon alkalmazáskezelőjéből. Lehet valami baja a telefonnak vagy csak figyelmeztetés? (nem veszek észre semmit a telon hogy gondja lenne) Köszi!
2013. aug. 25. 14:05
 1/2 anonim válasza:
Abszolút nincs baja a Sonydnak. Az csak egy hülye reklám. Barmok ezek a pénzkeresők.
2013. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy volna valami baja, de ha erre látsz utaló dolgot baj van. Én hardresetet csinálnék, ha olyan dolgot tapasztalnék amit eddig nem.
2013. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!