Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A készüléket amit vettem 5nap...

A készüléket amit vettem 5nap után visszavittem az üzletbe mert a csengőhangja nem elég hangos azt mondták a készüléknek nincs semmi baja! Mi alapján döntik el hogy hangos vagy nem a készülék?

Figyelt kérdés
Kik azok akik eldöntik és mi alapján döntik el hogy elég hangos a készülékem?Válaszukat előre köszönöm.
2011. jan. 10. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahány készülék, annyiféle hangerő.Főleg az úgymond halkabbak többségben, a szabványok miatt.

Egyszerűen megállapítják hogy jó vagy nem jó, mert rácsatlakoztatják számítógépre és egy teszt szoftver A-Z ig kielemzi a működést.És ha bizonytalan vagy a válaszukban te is leellenőrizheted, fogsz két-három ugyanolyan készüléket-ugyanazzal a beállításokkal és meghallgatod mindet!De biztos egyforma lesz mivel a gyártók kényesen ügyelnek a minőségre, minden készülék darabteszten megy át 1-1,5 %hibatűréssel.

2011. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Na már ne is haragudj, de úgy vágnám utánad a készülékedet, ha ilyen indokkal visszahozod, mint macskát sz*rni!!! Azért visszaviszed, mert nem elég hangos a csengőhang... Ráraksz egy másikat, ami hangosabb. Nagyon sok szabadidőd lehet...
2011. jan. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 perettyó ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz ilyen esetben akkor vidd csak vissza ha egyeltalán ba van állítva a hangerő mert a gyári beállítások amikkel kézhez kapod olyan fele erőssek ezen kell állítani de amugy ezt nem szoftverrel mérik hanem szigetelt helységben zajszintmérővel és ha egy bizonyos értéken belül van akkor jó
2011. jan. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!