Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez most kamu hirdetes?

Ez most kamu hirdetes?

Figyelt kérdés

[link]


Levelben azt irta hogy fuggetlen es nem teves az ar valamint jo allapotban van!


2013. aug. 25. 19:16
 1/6 anonim válasza:
Egyik barátom nagyon pórul járt amikor ilyennek utalt. Ő is telót vett, 20ezret elutalt és semmi. De hallottam még hasonló sztorikat az apródról. Tele van már csalóval. Én pl majdnem ruhát vettem valakitől és írtam egy üzit neki hogy személyesen átvenném, elmegyek érte. Válasz már persze nem érkezett, innen tudtam, hogy kamu. Vagy írj neki hogy utánvéttel megveszed. Ha nem megy bele, akkor tuti kamu.
2013. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát cimébe azvan h független de lentebb leírásba írja h tmobile függő szal nemtom. lehet van valami olyan hibája amit nemfedez a garancia....vagy ki lett függetlenítve és ezáltal ugrott a garancia
2013. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj neki hogy szeretnéd személyesen is megnézni.Ha tényleg jó állapotban van,független meg minden kóser akkor megveheted.(természetesen a helyszínen fizetve)
2013. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem az a baj messze van ahhoz ,hogy elmenjek. sajnos nem tudok több pénzt rááldozni.
2013. aug. 25. 20:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem hagyom inkább.
2013. aug. 25. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd tuti van vele gebasz. Kb 25-30 000 körül reális az ára.
2013. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!