Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a hirdetés kamu lehet?...

Ez a hirdetés kamu lehet? Elég olcsó.

Figyelt kérdés

[link]

Elég olcsó nem?



2013. ápr. 10. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Kamunak néz ki, a független ára 85k:

[link]

2013. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

gyanús az biztos,még gsm boltokban is 94ropi újonnan, ez meg azt írja 1hetes.

meg mi már az hogy 1hetes készüléknek nincsenek kibontva a tartozékai?

azért az elég fura,eleve eladásra vette volna meg vagy mi?


a képek homályosak és árnyékosak,ne rendeled meg szerintem.

személyesen kéne látni és kipróbálni.

2013. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előfordulhat, hogy részletre vette...de végülis az is előfordul, hogy meg van szorulva, és sürgősen kell neki pénz..persze legkevésbé ez a jellemző. kérdezz rá, hogy aláírna-e letiltás elleni garanciát adás-vételivel.
2013. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Nézegettem az árakat, és gyanúsan olcsó. Inkább kihagyom
2013. ápr. 10. 14:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Dominóban 110 körül vette. [link] fel hogy az elmúlt egy hét során mondjuk jött egy durva gázszámla amire nem számított.Akkor is bármelyik garázs gsm boltba fél órán belül kap érte egy 70-et.Az kirakja 85-ért azt meg is veszik.Nem reális hogy felrakom 45-ért azt várok,ahelyett hogy elsétálnék egy gsm boltba,ahol kapásból hozzám vágnak minimum 70-et érte alkudozás nélkül,és fél órán belül pénzhez is jutottam.
2013. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!