Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jobb annyival az iPhone5 az...

Jobb annyival az iPhone5 az 4S-nél, mint amennyivel többe kerül?

Figyelt kérdés
Most tervezem, hogy beruházok egyre, de nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen. Mindkettő eléggé megterheli a büdzsém, nem veszem meg a drágábbat, ha felesleges.
2013. aug. 25. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elso iphone lesz,akkor tokeletesen eleg a 4s . Igazabol a leglatvanyosabb a nagyobb kepernyo es a 30g-al kisebb tomeg az 5-ben. Nekem van mindketto ,szerintem az 5 annyival nem jobb,mint amennyivel tobb az ujkori ara . Tapasztalatom szerint a 4s akkuja is jobban birja egy picivel.
2013. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most semmiképp ne vegyél iPhone-t, nincs egy hónap, és bemutatják az új generációt, amely lejjebb nyomhatja az árakat.

iPhone 5 gyorsabb, támogatja az LTE-t, nagyobb kijelzővel rendelkezik (szerencsére szélesség nem változott), nem karcolódik a kamera lencséje (bár ez iPhone 4-emnél nem volt probléma, bár kapott hideget-meleget az évek során), cserébe a ház nagyon is.

2013. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés. iOS 7 szerintem jobban mutat a nagyobb kijelzőn, de konkrétan én csak emiatt nem váltanék. LTE nem fog hiányozni az elkövetkezendő 10-15 évben...legalábbis nem hinném, hogy ennél hamarabb értékelhető lefedettség és emellett árban megfizethető csomagok megjelennének...sebességben nincs olyan óriási különbség.
2013. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így igaz, 1 hónap és jön az iphone 5S! Most ne vegyél telefont! Majd az 5S-t vedd meg!
2013. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ebben nem lennék annyira biztos. Az előző évek tapasztalatai alapján a bemutató után 1-2 héttel kezdtékel a forgalmazást, de egyrészt Magyarország soha nem volt benne az első körben,másrészt pedig (valószinüleg szándékosan) sokkal kevesebbet gyártanak,mint amennyire igény lenne, ezzel fenntartva a folyamatos érdeklődést a termék iránt. Emiatt a nepperek a bolti árhoz képest is drágábban adják a telefonokat ( i5 esetében találkoztam 270e Ft-os árral is hirdetésekben !) ,és éppen ezért nem is fogják gyorsan és olcsón kiszórni a korábbi modelleket a felhasználók .


Szerintem (és ebben benne van az elmúlt 3 év tapasztalata) nem lesz lényegesen olcsóbb az utolsó két modell ( 4s, i5) a szeptemberi bemutató után- rövid távon !

2013. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!