Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s1 em van. Az...

Samsung galaxy s1 em van. Az operációs rendszert akarom frissíteni 2.3 ra . Hogyan kell frissíteni és lesz következménye? Pl törődnek az adatok, fényképek, stb. meg ma kéne a válasz .

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Samsung KIES nevű hivatalos borzalommal kell frissíteni, akkor marad a gari is ha van, ha nincs és nem értesz hozzá akkor is. Ami a belső tárhelyen van (ami kb 2giga) (amit te nem látsz, ahol a programok adatai vannak, játék mentései, NÉVJEGYEK (azt mentsd le kiessel majd) az elveszik, ami a rendes belső SD kártyán (a "beéptett" ami 8 vagy 16 giga attól függően, hogy melyiket vetted) és a külső, cserélhető SD kártyán lévő cucc marad. De a KIES is kiír minden infót és lehet, hogy érthetőbben mint én.

VISZONT!!!! Ha az aksi 80% alatt van, SOHA NE FRISSÍTS, akkor rácseszhetsz (nekem egyszer frissítés közben lemerült, mert valami 16% volt az aksi, hát nagy szerencse, hogy meg tudtam csinálni, pedig nem vagyok hülye hozzá, gari meg már nem volt)

Sok sikert.

(A fénykép, zene, saját csengőhangok az nem fog törlődni, az nem azon van amit felülír a frissítés, ha az itt leírt katyvasz nem volt tiszt.)

A névjegyek viszont igen, azt mentsd le!

2013. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem a fényképek a fontosak.tehát azt nem kell mentenem az megmarad ugye?
2013. aug. 25. 22:16
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha töltön van akkor sem szabad frissíteni?
2013. aug. 25. 22:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint mindjárt lemerül a telefon de töltön van akkorsem szabad?
2013. aug. 25. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 80 felett van a töltés ne foglalkozz vele, a fényképek, ha nem formázod frissitéskor az SD kártyát megmaradnak (tehát alapbol memarad)
2013. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amugy igen, akkir se ha töltőn van, mert sok telefon amig frissit és nem fut a rendszer, nem tölt
2013. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!