Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Sony telefont ajánlotok?

Milyen Sony telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az ára max 80 000 lehet (ne árukeresős) és ha lehet ne olyat aminek az alján van ilyen világítós szar mert szerintem az k*rvára gáz.

2013. aug. 25. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem gondold át h sony-t akarsz és nincs 120k-d Z-re mert mind világítós xd
2013. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egyet értek az előttem szólóval!

én inkább samsungot vennék a helyedben!

pl egy S.G s3, vagy mondjuk S.G note

amúgy nekem is sonym van és k***a szar, tök lassú, meg állandóan lefagy!!! :(

2013. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én meg a Samsungokat nem bírom :D
2013. aug. 25. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Xperia P tökéletes lenne, csak az alján ott a csík. De a P-hez illik. Azon jól néz ki.
2013. aug. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

#2 milyen Sony-d van, pontosan?


Amúgy T-Mobile-nál 76k körül van az Xperia SP, ami nagyon jó ár, és nem értem, hogy miért gondolod gáznak az értesítőledet, szerintem hasznos. Gondold át.

2013. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem SP-m van érdekes egyszer sem fagyott még le. Pedig egész nap használom. Játékok, net, fb stb
2013. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az xperia ray az pont annyi és én se bírom a samsungot ebbe egyetértek.
2013. nov. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!