Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről...

Mi a véleményetek erről ipodtouchból iphone?

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék egy iphonet de sajnos nem tehetem meg, hogy megvegyem viszont hallottam egy kütyüről az úgy nevezett peelről ami az ipod touchot iphonná alakítja és megúsznám 50ezerből kb.: ipodtouch: [link]

és a peel: [link]

segítséget kérnék! :)


2013. aug. 26. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi ez, de marha gáz...


Az iPhone nem csak a telefonálási lehetőség miatt drágább, hanem pl. az erősebb hardver, jobb anyaghasználat miatt.


Sztem ne.

2013. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2013. aug. 26. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
meg a 8 giga semmire nem elég. 50ből már inkább vennél egy használt 16 gigás iPhone 4-et. ha esetleg 5ös ipod touch-ról lenne szó, akkor az igen, kb egy 4S erejével felérne...másrészt az ilyen módszerek meg amúgy sem 100%, hogy teljesen működnek, pl a mobilnet.
2013. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia


Ugyanilyen iPod-om volt,és az akkumlátora egy nagy 0

Ha már 1 óra zenét halgattam vele,lement 100°% rol 70 % ra

Amugy meg igen azzal a cuccal tudsz vele telefonálni,jó is lenne ,csak az a 700mAh akumlátro nagyon kicsi az iPodban,egy Iphone 4-ben van 1400 mAh-os akumlátor

2013. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a 4g-ben 930 mAh-s akku van, de valóban kisebb, mint iPhone-okban.
2013. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 21. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!