Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak szerintem túlárazott az...

Csak szerintem túlárazott az iPhone?

Figyelt kérdés
Én eddig úgy gondoltam hogy az iPhone egy valóban jó teló, annyi jót hallottam róla. Haverom vett nemrég egy Iphone 4-et újonnan a T-mobiltől. Valahogy nekem nem jött be. Kényelmetlen tartani. Elég testreszabbhatatlan a rendszere, bonyolultabb mint egy android, tudom hogy stabilabb meg nem fagy, de akkor is.. valamint nagyon zárt is a rendszere. Nem lehet rá le kalózkodni játékot stb. Szerintem nem ér annyit amennyit... Velem van a probléma? Vagy az embereknek annyira fontos hogy "i" betűvel kezdődjön a telefon neve?

#Android #Apple #iPhone #árazás #Testeszabbhatatlan
2013. aug. 25. 22:55
1 2 3
 1/21 aspikami ***** válasza:
28%
Nem, nem veled van a probléma :) Az emberek az Iphone-t csak villogásból veszik.
2013. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos a márkát is nagyon meg kell fizetni sokszor, nem csak a minőséget. Tényleg nagyon túlárazott. Féláron még oké lenne, de 150-170 ezer az marha drága.
2013. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Neked tényleg ennyire fáj ez? Igen, a világban sokminden túlárazott, az iPhone, a Gucci, a Maserati, a gyémánt.. de igazából nem is az a bajod, hogy "túlárazott" hanem hogy neked ezekre nem futja.
2013. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
2013. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Nemtudom miert baj hogy nemlehet lekalozkodni jatekokat/appokat a telefonra!
2013. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%
Már hogy ne lehetne? =)) Senki sem hallott még a JailBreak-ről? Ti is megcsinálhatjátok otthon 5-ön kívül bármelyik iFos-on. Aztán mehet a kalózkodás.
2013. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Latom nemnagyon ertesz az iphonehoz es ios-hez.

Egy: nem telefonfuggo hanem ios verzio fuggo hogy lehet e jailbreakelni.

Ketto: a jailbreak nem a kalozkodas miatt van es soha nem is azert volt

2013. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

Mit kell anyira leszolni az Iphone-t hogy Ifos.

Aki azt mondja ra az biztos hogy neki ra nem futja es meg soha nem hasznalt vagy latott igazabol.

Mert az 1 dolgog hogy valamire valakinek nem futja es az is mas hogy valami szo szerint szar.

Es hidd el kedves Ifos-os valaszolo hogy ha az iphone vagy mas apple olyan szar volna akkor nem vasarolnanak olyan sokan iphone-t.Ja es nem vagyok Apple fan,es meg iphone om sincsen,de hasznaltam mar.

2013. aug. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
Es kerdezo ha van ra penzed akkor nyugodtan vehetsz iphone-t mert megbizhato telefon,bar jo mobil az s4 is,vagy HTC ONe vagy stb.es amugy nem veled van a problema,a legtobb ember tenyleg csak vaganykodasra hasznalja oket., de nem mindenki
2013. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem túlárazott! Nem találsz 100ezer alatt olyan telefont ami alumíniumból és üvegből készült. Meg kell fizetni a minőséget és a szoftvert is.
2013. aug. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!