Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2h elromlott, képer nem...

2h elromlott, képer nem reagált semmire, képernyőcserét jav, eltettem, majd tegnap bekapcsoltam, működik, sim, mem card vissza, ujra nem jó, mem card ki ujara jó, megint vissza, nem jó, de sajna most kivétel után nem jav meg!?

Figyelt kérdés
SE Xperia mini pro, mi lehet a probléma?
2013. aug. 26. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ird le a kérdést magyarul,érthetően!Köszi!


Vagy vidd el szervizbe ott megmondják!

2013. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos.. SE Xperia mini pro, kb 2 hónapja megadta magát, nem reagált az érintője semmire, elvittem szervizbe, ahol érintőpanel cserét javasoltak, nem csináltattam meg , kivettem kártyákat (sim , illetve memoria) és eltettem, vasárnap bekapcsoltam, és müködött.... visszatettem kártyákat, bekapcsoltam , ujra nem működött, most csak a memoriát vettem vettem ki, ujra bekapcsoltam megint müködött.... Majd ujra visszatettem a kártyát és megint behalt, viszont most a kártya kivétele után sem lett jó!
2013. aug. 27. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
X-akta.Szerintem ne vesződj vele!
2013. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként komolyan azt hitted, hogy elsőre megértjük hogy te mit akarsz? Hogy lehet valaki ennyire hülye? Tuti valami retkes cigány vagy ilyen helyesírással.
2013. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!