Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom lemondani a Go!...

Hogyan tudom lemondani a Go! NapiNet adatdíjcsomagot? (T-Mobile)

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy rakták rá a kártyámra, de most rajta van, és naponta vonja le a 195 forintokat, miközben a wifinek hála ingyen netezek... csak személyesen tudom lemondani?
2013. aug. 27. 08:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Már megoldottam, akit érdekel hogyan, írjon és majd elmondom. :)
2013. aug. 27. 08:31
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekel. A szolgáltató honlapján bárki elolvashatja.
2013. aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

hogyan??? nálam is ez van!!


feltöltöm a telefonom, rámegyek a netre (wifiről szeretnék) és aztán kapom az sms-t hogy aktiváltam... közben meg nem aktiváltam semmit !!!!!!!!!!!!

2013. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Menj fel a www.t-mobile.hu-ra, és ott lépj be (fent jobb oldalon egy rózsaszín téglalapban:

Előfizetéseim

Belépés és ügyintézés)

Beírod a telefonszámodat, és ha még nem léptél be sose, akkor kérsz jelszót. Sms-ben, vagy e-mailban fogsz kapni egy jelszót, be kell írnod (e-mailba csak a linkre kell kattintani), így aktiválod, és létre kell hoznod egy új jelszót, ami ezentúl állandó lesz. Szóval beléptél. Mikor belépsz, kiírja hogy mennyi az egyenleged, meddig érvényes, stb. Görgess lejjebb, és ott lesz egy ilyen menüpont a mobilinternet mellett: Mobilinternet kedvezmények, szolgáltatásko, díjcsomagok

Kattincs rá, és keresd ki ezt a Go!NapiNet csomagot, és mond le.

2013. aug. 27. 10:04
 5/16 anonim válasza:
Köszönöm ez nekem is segített!! Nem értem hogy aktiválhattam amikor közöm sem volt az egészhez.. Nagy le húzás az egész :)
2014. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Nekem is ilyen smseket kuld de amit irtal nem sikerul vagyis nem lehet jelszot kerni.pls. mit rontok el?
2014. nov. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
-GONAPINET sms-ben a 1430 számra
2014. dec. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Én sem aktiváltam semmit mert korlátlan UPC netem van, de egyszer hajnali fél ötkor kaptam egy sms-t, hogy állítólag a mai napon igénybe vettem a NapiNet adatdíjcsomagot, amiért 195 forintot levontak. Sem a wifi sem a mobil adat nem volt bekapcsolva. Természetesen nem mentem fel a netre ennek ellenére sem, hogy véletlenül se mondhassák, hogy igénybe vettem a szolgáltatást (ha a fogyasztóvédelemhez kerül a dolog). Az első sms-t követő napon nem kaptam sms-t, de két napra rá ismét és ezt követően még kb. öt napon át jött rendszeresen. Az is feltűnt, hogy az egymást követő napokon 24 óra sem telt el a levonások közt.
2015. nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Ez valóban egy nagy szemét lehúzás! Én sem aktiváltam a semmirevaló szolgáltatásukat és valahogy mégis beaktiválódott! Naponta vonja a 195 Ft-ot.

#7-es válaszadó adta a legkorrektebb választ. Köszönet Érte!

Úgy látom nem egyedülálló eset, lehet érdemes lenne a körmére nézetni a magyar telekomnak... (szándékosan kisbetűvel...)

2015. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

velem kicsit máshogy történt.. rendeltem neten domino feltöltőkártyát mert így csak 1990 ft volt, ez lebeszélhető és kértem hozzá domino surf díjcsomagot (890ft havonta-150mb net).

ez eddig okés volt, felnéztem az oldalukra hogyan kell aktiválnom a már említett internet elérést, nem találtam semmit így az ottani chat-es segítséghez fordultam, gyorsan reagált is egy munkatársuk. világosan leírtam neki hogy van ez a csomagom és az ahhoz járó netet szeretném használatba venni, hogyan aktiváljam? erre írta hogy küldjem el ezt a +gonapinet kódot az x számra és már kész is, na hát itt rontottam el hogy nem olvastam utána mit is aktiválok ezzel..mindössze annyit kérdeztem h ezt majd mindennap el kell küldözgetnem h netezhessek? mondta hogy nem.

aktiváltam, jött az sms, most ott tartok hogy abból az 1990ft-ból lejött a 980ft ami a megrendelt díjcsomagomat fedezi ugye, -naponta a 195 ft a napinetért, tehát kb 3-4 napig volt netem, onnantól sem az sem pénz a telefonomon hogy legalaább telefonálhatnék.


már is bánom hogy tmobilra váltottam :'D

remélem beválik az a -napinet kód tényleg.

ha a domino surf csomagot szeretném lemondatni akkor be kell mennem az üzletbe mi?

2015. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!