Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L rootolt mobiltel...

Scottie kérdése:

Sony Xperia L rootolt mobiltelefonnál hogyan/milyen programmal lehet elérni, hogy az alkalmazásokat/játékokat át lehessen rakni belső memóriáról SD kártyára?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 14:10
 1/4 ifj.jancsi98 ***** válasza:
Szerintem egyszerűen ha rámész a beállítások-alkalmazások-ra akkor ott bejön és amit lehet azt át tudod rakni persze vannak olyan appok is amiket nem lehet egyáltalán. Ha a beállításoknál nem megy akkor töltsd le a clean mastert annak van egy ilyen funkciója, sőt telepítés után egyből meg is kérdezi hogy ne rakja-e át. Remélem tudtam segíteni, ha igen légyszi nyomj egy zöld kezet ;)
2013. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
"Beállítások-alkalmazások"-nál a telefonmemória kisebb részét (1571Mb) "eszköz memóriája"-nak, a nagyobb részét(4,01Gb) "belső tároló"-nak nevezi és amikor rákattintok, hogy "áthelyezés belső tárhelyre", akkor a kisebbikből a nagyobbikba rakja át az alkalmazást.
2013. aug. 28. 20:24
 3/4 A kérdező kommentje:

Clean Master-t is kipróbáltam. Az SD kártyát és a belső tárhelyet együtt kezeli, viszont az automatikusan belső tárhelyre települő alkalmazásokat már nem tudja külön átrakni SD kártyára. Azt írja, hogy nincs áthelyezhető alkalmazás.


Ettől függetlenül jár a zöld(Y), köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni!

2013. aug. 28. 20:33
 4/4 anonim válasza:
Még van ilyen program, ami ebben segíthet, az az Advanced Mobile Care. Nagyon sok funkciója van, az alkalmazáskezelőbe kell menni, és az alkalmazások mozgatásánál kijelölni, amit kell. Ha ez se segít, akkor próbáld meg ki-be helyezni a kártyát.
2014. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!