Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilkészüléket cseréltem,...

Mobilkészüléket cseréltem, SIM kártyát nem, eltűnt a netem miért? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Egy kifüggetlenített (előtte vodafonos) Samsung S8300V készülékbe tettem a feltöltőkártyás 30as SIM kártyámat. A T-mobilnál havonta vontak le 1500 forintot amiből 500 Megabyte netet kaptam. Azonban most, hogy az új telefont használom, nem vontak le pénzt, és így netem sincsen. Mi a teendő ahhoz, hogy ugyan úgy tudjak netezni ezzel a telefonnal is, mint a régivel?

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. aug. 27. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Be kell állítani a mobilnetet az új telefonon. [link]
2013. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy irták, be kell állitanod a telód internetkapcsolatát, ami elég bonyolult! De nem vodásra, hanem a sim kártyádnak megfelelően a t-mobos adatokat kérd le! Legeszerűbb ha beviszed egy maszek mobiloshoz, 1-2 ezerért megcsinálják!
2013. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a T-mobile weblapjának segítéségével, minden sikerült, és azt írták vissza, hogy már be van kapcsolva. Szóval van netem! Akkor az nem lehet baj, hogy a mobilon vodafone-os böngésző van? Mindenre azt írja ki, hogy szolgáltatás nem elérhető! Szerintetek?
2013. aug. 27. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
APN (mobilnet tulajdonságai) be van állitva?
2013. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Leírom mit látok hátha így egyszerűbb: Hálozatbeállitások -> Azon belül van 4 lehetőség: - Hálozatválasztás - Hálózati üzemmód - Kapcsolatok - Preferált hálózatok Itt gondolom a kapcsolatokat kell megnyitni, mert azon belül vannak ilyenek, hogy : Vodafon live! - Vitamax - Vodafone MMS meg lyenek. De gondolom ez nekem nem jó. Akkor itt kéne nekem létrehoznom valamit amibe oylanokat kér, hogy Protokoll meg hitelesítés tipusa, meg hozzáférésnév - felhasználó azonosító - jelszó stb...?
2013. aug. 27. 16:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült! Mindenkinek köszönöm a segítséget!
2013. aug. 27. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!