Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei y200 telefonomon...

Huawei y200 telefonomon kernelt cseréltem de csak annyit értem el vele, hogy be sem tudom kapcsolni mert a huawei feliratnál nem lép tovább és recoweybe sem tudok belépni mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:

a következő a teendő..1..le kell töltened egy rar file-t a 4shared-ről..(sajna regisztrálni kell) [link] (nem 3shared hanem 4shared csak így engedi kitenni)

2. kicsomagolod....ez egy stock rom..(nem feltétlen lesz magyar,de majd utána telepítheted amazt is..)

3.a dload mappát másold fel az sd kártyádra.....

4.kapcsold ki a készüléket és vedd ki az aksit legalább 5mp-re

5TARTSD lenyomva egyszerre a power és mind2 hangerőgombot(tehát bekapcs plusz hangfel+le egyszerre) és így betenni közbe az aksit.

6.tessék nagyon figyelni mert kis idő után csodakezdődik!! ;)

7.miután a rom felment, cseréld majd le a dload mappát arra a dload mappára amiben a magyar nyelv is van....és a már megszokott módon a telefonról updatelni..de mind ezt csak akkor ha esetleg ebben majd nem lenne!!! sajnos erről nemtérnek ki..sok sikert!!!


Ez ropeti hozzászólása az androidportal oldalon

2013. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!