Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Extreme digital áruházban...

Extreme digital áruházban érdemes mobil készüléket vásárolni? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Én szinte csak tőlük veszek elektronikai dolgokat.

Néha tény,hogy máshol pár ezerrel olcsóbban meg lehet venni,de ők jobbak.

Mégpedig abban,hogy ami honlapjukon van,azt megrendelem,értesitenek,megkapom,nem igérgetnek mint az auronicsban pl.

De ami méginkább hozzájuk visz vissza,az az hogy bárminek eddig baja volt,garanciával sosem volt baj,ami nem drága,kérdezés nélkül kicserélik,ami szervizbe küldendő,elég hamar kész,legutóbb aksitöltő 3 hónapig működött,egyszer csak nem,bevittem,elküldték szervizbe,2 nap múlva javitva volt,mehettem is érte,pedig vidáki üzletben adtam le (és nem mondták,hogy fizessem ki,mert mi hibánkból húzódott szét belül-valószinű álldott jó gyerekem megráncigálta).

Telefonom 3 éve ott vettem,sosem volt vele baj.

2013. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon megbízhatóak. Választhatsz fizetés módot, nem muszáj előreutalással fizetned. Olcsó és gyors a kiszállítás. Garanciát adnak a termékekre,amiket gyorsan kicserélnek/megjavítanak.
2013. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves hozzászóló!

Köszönöm a válaszát ment a zöld kéz.

Az érdekelne még, hogy részletfizetés lehetséges-e és ha igen mennyi időre adják meg?

2013. aug. 27. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt mindent megtalálsz!

2013. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Honlapjukon minden fennvan

Most nem tudom,de pár hónapja volt részletfizetés 0% thm-el,szüleim úgy vettek tv-t tőlük.Minden bonyodalom nélkül elintézték a részletfizetősdit (ugye ahhoz már bank is kell)

2013. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Magyarul ha 2-3 ezer forintjával tudnék fizetni havonta, akkor az is megoldható? Illetve akkor is adnak részletfizetési engedményt ha nincs állásom?
2013. aug. 27. 16:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Akinek nincs igazolt állandó jövedelme, annak nem sok bank ad hitelt sajnos.
2013. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ők adnak,ha a bank rábólint.

De nincs az a bank,amelyik ad neked részletfizetést jövedelemigazolás nélkül.


Én irtam,hogy a szüleim nemrég vettek tőlük tv-t részletre,otp-nél van számlájuk,mindkettő fizuja oda megy régóta,igy a banki papirmunka 10 perc ha volt,délelőtt mentek az edigitalba,délután már én állitgathattam be nekik a tv-t.


De munka nélkül nem túl esélyes,hülyék is lennének,hisz hogy fizeted vissza.

2013. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát, akkor gyűjtögetek még és megveszem egy összegben... hátha addigra lejjebb megy az ára a telefonnak.
2013. aug. 28. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!