Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért megy lefelé a pénz a...

Miért megy lefelé a pénz a telefonomról?

Figyelt kérdés
Volt rajta 800 forint és megnézem már csak 300 utána csak 200 -100 most meg már kemény 92 forint. Beállítottak rajta ingyen facebookot már egy éve ingyen facebookozok már kiléptem a face-ből is gondolván lehet már nem ingyen van és az szedi a pénzt lefelé és még mindig megy róla lefelé a pénz nincs bekapcsolva a mobilnet nem volt senki kezébe szóval nem lépett be senki semmibe mindig lezárom a billentyűt úgyhogy nem lépked össze-vissza nem telefonáltam vele hogy spóroljak erre meg leszedi az összes pénz. Egyébként samsung corby-m van érintőképernyős.
2013. aug. 27. 15:30
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és nem wifis a telefonom
2013. aug. 27. 15:31
 2/4 anonim válasza:
nem lehet, hogy a háttérben fut valami? Egyébként a corbyról azt hallottam, hogy van benne valami alaphiba is, lehet, az is bejátszik:/ nem tudod megnézni, hogy mire számlázza? (ahogy előfizetésesnél rajta van a számlán, hogy hány perc mikor)
2013. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
lehet, hogy nem ugyanaz a probléma, mint neked, de nekem is fogy a pénz a telefonomról, az ingyen facebookot használom, amióta van, de a napokban vettem észre,hogy 13 Ft-tal kevesebb lesz az egyenlegem minden egyes felmenetel után.
2013. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

megnéztem az egyenlegem beléptem az "ingyen" face-be 5 percig rajta voltam aztán kiléptem és nem csökkent.. valami más lehet a háttérbe. ezt küldték még 23.án.

"Üdvözöljük! Feltöltött egyenlege 300 Ft (ill. 5perc) alá csökkent. Feltölthet a bankjegykiadó automatikusan is."



most azt nem értem mi az az 5 perc?

2013. aug. 27. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!