Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet ezeknek az oka? (Két...

Mi lehet ezeknek az oka? (Két kérdés iPhone 4-ről)

Figyelt kérdés

Két problémám van az iPhone 4-emmel egy ideje. Betört a képernyője, szervizben volt, és amikor visszakaptam, nem volt benne az az érzékelő, amitől elsötétül a kép, amikor a fülemhez teszem telefonáláskor, se akkor, ha a kezemet teszem rá (mert ugye akkor is érzékelnie kéne).

A második gondom még a szerviz előtt jelentkezett. Ha visszajátszok egy videót, iszonyatosan zúg a hang. Lehet hallani alatta, amit az emberek beszélnek, de minimális hangerőn, a zúgás elnyomja. Ez azért is érdekes, mert se telefonáláskor, ha kihangosítom, se hangfelvételnél nem jelentkezik. Mi lehet a probléma?



2013. aug. 27. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak az elsőre próbálok választ adni: Amikor betört a képernyő,megsérült az érzékelő,ezt a szervizbe nem vették észre,így nem csináltak vele semmit.
2013. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A második volt nekem ugyan így iPhone 4-nél. Gondolom leejthetted vagy ilyesmi és a két mikrofon közül az egyik elmozdult. Nekem is így kezdődött, majd később már csak a súgást lehetett hallani, végül pedig teljesen el is ment a hangja..
2013. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!