Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » XPeria Mini Prora lehet...

XPeria Mini Prora lehet instagramot letölteni? és ha igen hogyan? Vagy hogy tudok regisztrálni? Köszii

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Google Play--->Instagramm
2013. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hiába kattintgatok a telepítésre, semmi nem történik... pedig rengetegszer megpróbáltam :/
2013. aug. 27. 23:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Hibaüzenet vagy valami? Mást enged letölteni?
2013. aug. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ír ki semmit, egyszerűen csaknem történik semmi. olvastam valami olyat, hogy csak 2.2es android rendszeren működik és szerintem nekem csak 2.1es van. lehet valahogy frissíteni? vagy ez igaz egyáltalán?
2013. aug. 28. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Az x10 mini pro volt 2.1-es, de azon nem is jelenik meg, ha meg gépről nézed akkor azt fogja írni, hogy nem kompatibilis az eszközzel.

Az xperia mini meg már eleve 2.3-mal jött és 4.0-ra is frissíthető, szóval a szoftver verzióval biztos nincs gond.

2013. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!