Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg Optimus L7 P700 android...

Lg Optimus L7 P700 android nem indul, hogy tudom megoldani?

Figyelt kérdés

Rootoltam a telefont és a gyári alkalmazásokat töröltem, de valószínűleg olyat töröltem vagy tiltottam le, hogy újraindításnál csak az lg logo+ indítási hang jön be, utánna semmi( másfél órára sem ). Az android logóval ellátott rendszerprogramokból csak egy-kettőt tiltottam le( Mint például a DRM-szervzt meg a DRM-et), nem töröltem le. Biztonsági másolatból meg nem bírtam visszaállítani, mert nem mentette el. Amikor a hand resetet próbálom akkor a CMW menü jött be és a resetelés, semmi nem használt.

Sűrgős lennének a válaszok!!

Válaszotokat előre is köszönöm.


2013. aug. 27. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:

a rootolassal valoszinuleg felulvertel valamit, amit nem kellett volna. javasolnam az Android forumokat bongeszni. 'surgosen' ez nem fog megjavulni, az biztos.


igy jar aki nem tudja mit csinal es mit torol...

2013. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már beugrott hogy csak gyári appokat töröltem (pl naptár, ébrsztőóra) és pár android logós rendszeralkalmazást csak letiltottam és úgy indítottam újra amit megcsináltam ugyanígy rootolás előtt( letiltottam)-csak akkor nem indítottam újra.
2013. aug. 27. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!