Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Young GT-S631...

A Samsung Galaxy Young GT-S6310N mobiltelefon miért merül le gyorsan? Hol lehet megtalálni a feladatkezelőt?

Figyelt kérdés

Maximum 1 napot, jobb esetben 2 napot bír töltés nélkül.

Nem fut rajta a Wi-Fi, a Bluetooth, se semmi más (elméletileg). Hogy lehet bezárni az alkalmazásokat? Mert van rajta a vissza gomb, de akkor szerintem nem zárja be.

Bármilyen ezzel kapcsolatos segítséget szívesen fogadok!

Előre köszönöm! :)



2013. aug. 27. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Feladatkezelőben tudod bezárni őket.

Nem tudom mennyit használod a telót, de ezeknél az okostelefonoknál ritka amelyik 1-2 napnál tovább bírja, még ha alig használod is.

Én kb minden este töltöm, persze rendesen használom is. De most nyáron volt mikor alig használtam és szerintem akkor is töltöttem kb minden 2.-3. napon.


De ha nem elég a válaszom, akkor ha garis az aksi vidd el kicserélni.

2013. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen telefonom van, de ha nem használom, vagy alig, egy hetet simán kibír

a feladatkezelő a menü 3. oldalán a bal felső sarokban található

2013. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mind a két választ! 1. válaszoló! Pont az a probléma, hogy alig van használva. Napi pár hívás és ennyi.
2013. aug. 28. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!