Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace GT-S5830...

SBence10 kérdése:

Samsung Galaxy Ace GT-S5830 as telefonon Android frissítés avagy 4. os android elfut rajta? . (többi lent)

Figyelt kérdés
Üdv. Van 1 Galaxy Ace-m és azon a 2.3.6os android van (frissítve) melyik androidot lenne érdemes feltenni rá ??? A 4. os verziók elfutnának rajta ??

#Samsung Galaxy Ace #4.Android #AndroidUpp
2013. aug. 27. 23:16
 1/5 ifj.jancsi98 ***** válasza:
nem tudom hogy mi a max az ace-en de "4.-os" biztos hogy csak rootolva megy rajta
2013. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de azt az Ace RAM-ja meg processzora elvinné???
2013. aug. 28. 23:04
 3/5 anonim válasza:

szia:) nekem is gt-s5830-am van, és még egy jól összeszerkesztett 4.2.2-es is elmegy rajta;) am. ajánlom a cyanogen mod-ot, de ne a honlapukon keresd, mert ők hivatalosan csak android 2.3.7-et adtak ki asszem.. de ha a google-ban utánakeresgélsz, akk. találsz az Acedre Jelly Beant (4.1.x-4.3.x) :)

Arra nagyon figyelj, hogy CSAK GT_S5830-ra való rom-ot telepíts fel és SOHA NE TELEPÍTS FEL gt-s5830i-re való romokat.. nekem egyszer már hazavágta, tapasztalat :) tehát csak ügyesen:) nem kell hozzá gép, letöltöd a Clockwork mod-ot, és onnan fe lehet telepíteni:)

ha kérdésed van írj nyugodtan:)

2013. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a clockwork modból hogyan lehet feltelepítteni telora a uj androidot?
2015. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia, a 2013. 12. havi válaszoló vagyok.

Jó tisztában lenni bizonyos dolgokkal mielőtt elkezdünk kontárkodni a telefonunkon.

Szóval a ClockworkMod egy recovery, amivel sok hasznos funkciót tudunk végrehajtani, beleértve az android rendszer frissítését vagy akár új telepítését. Persze recoveryből sem csak a ClockworkMod (röviden CWM) létezik, hanem úgy, mint az operációs rendszerekből, ezekből is több fajtát használhatunk. (Pl.: PhilZ Touch, TeamWin Recovery Project (TWRP))


Általában ehhez ROOT jogosultság kell (superuser jog = kb. bármit megtehetsz, feloldódnak a szoftveres limitek), de ezt sok telefonon különböző módon lehet végrehajtani. Persze fel lehet előbb telepíteni az egyedi recoveryt is és aztán egy .zip fájl telepítésével rootolni, de nem ez a standard eljárás. A ROOT GARANCIAVESZTÉSSEL JÁRHAT, de "unrootolhatod" is a telefonodat, és akkor máris újra érvényes a garanciád. :) (Persze ez nem ilyen egyszerű, ha például új, nem hivatalos rendszert akarunk rakni Xperia telefonunkra, sok esetben fel kell oldani a Bootloadert ami garanciavesztéssel jár, mivel törli a telefon belső memóriájából a TA partíciót. [Amit persze az egész előtt le lehet menteni és utána ha "relockoltuk" a Bootloadert visszatenni így újra élve a garival.] De ebbe most ne menjünk bele mélyebben..)


Szóval én azt tanácsolnám, hogy ha lehet, mindenről nézz videót a neten, mert úgy nem nagyon tudod elrontani. De am. xda-developers.com-on kb minden segítséget megtalálsz. :)

Üdv.: Andris

2015. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!