Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a Samsung Galaxy...

Vélemények a Samsung Galaxy S3 LTE-ről?

Figyelt kérdés
bővebben kifejtett véleményeket szeretnék kapni róla! fontos lenne!

2013. aug. 27. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
nem ér többet a sima S3-nál. Neteztem már LTE-n, de a HSPA+ és az LTE között nincs nagy különbség a sebességben, viszont a telefon pár ezressel drágább
2013. aug. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nekem ilyen telefonom van, szerintem nagyon jó telefon. A sima s3-tól annyiban különbözik, hogy az s3 LTE az 2 giga RAM-os a sima s3 pedig 1, és az LTE jobb minőségű videót vesz fel, mint a másik. Én úgy gondolom, hogy az a 10 ezer forint, amivel többet kell fizetni az LTE-es változatért, nem ver földhöz egy olyan embert, aki egy ilyen prémium kategóriás telefon vásárlásán gondolkozik.
2013. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is s3 LTe-T használok és azért észre vehető a különbség a sima és az lte között az a plusz 1gb ram azért sokat számít főleg ha hd játékkal játszol!De csak fehéret választanék mert nagyon karcolódik a hátlapja nekem fekete van és eléggé látszanak rajta a karcok ezen kívül más rosszat nem tudok mondani róla,gyors okos megbízható!
2013. szept. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!