Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Nokia lumia 925 néztem ki magamnak.

Mi a véleményetek a telefonról ?



2013. aug. 28. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én két hónapja használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve, az én igényeimnek tökéletesen megfelel! Nagyon megbízható, gyors és egyedi készülék. Ha ismertetnéd, hogy pontosabban mi a fontos számodra, akkor részletesebben is tudnék mesélni, hogy van-e/milyen rajta, stb.
2013. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hello internetezésre,email,zene halgatás,talán egy kicsit játszanák rajta,esetlleg videókat nézni rajta mivel nagy kijelzővel

rendelkezik,faccebook,

2013. aug. 28. 09:58
 3/5 A kérdező kommentje:
És fényképezésre
2013. aug. 28. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Internetezés: IE van rajta, nagyon fürge, több lapot is kezel, könyvjelző helyett kedvencek vannak, de krumpli/burgonya :)


Zenehallgatás: a gyári zenelejátszó kicsit fapados, de a Nokia Zene nagyon kellemes kezelőfelületű, internetkapcsolat mellett háttéranyagot gyűjt az éppen játszott zene előadójáról, equalizer, véletlen sorrend, előadó/album/műfaj, stb. szűrés, szóval rendben van szerintem!


Játék: 1GB RAM van benne, szóval a teljesség igényével minden játékot futtat, ami elérhető az Áruházból!


Videók: youtube-ról szépen viszi HQ-ban a videókat, azonban a felmásolt videók közül nem minden formátumot ismer fel! MP4-et természetesen visz, mivel a videókat is olyan formátumban veszi fel, emellett az AVI és M4V fájlokat is gond nélkül lejátsza, de MKV-t már nem.


Facebook: funkcionalitásban nincs gond, egyedül az értesítésekkel áll még hadilábon. Van akinek megjönnek, van akinek még nem, de szinte hetente érkezik frissítés, szóval előbb utóbb tökéletes lesz az is!


Fényképezés: [link]

2013. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korekt a válaszaidat
2013. aug. 28. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!