Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 vagy Huawei...

Nokia Lumia 520 vagy Huawei Ascend Y300?

Figyelt kérdés
Segítségeteket kérném, illetve véleményeket, tapasztalatokat a két telefonnal kapcsolatban, hogy el tudjam dönteni, melyiket válasszam. Androidos telefonom volt már, és szerettem a variálhatóság, könnyű kezelhetőség miatt. WP8 telefonom még sosem volt, de tetszik. Viszont félek a kötöttebb szoftvertől, nem egyhangúbb? Illetve, hogy csalódás lesz az android után. Egyébként javarészt netezésre, e-mailezésre, telefonálásra, navigálásra használnám, számomra ez a legfontosabb. Melyiket javasolnátok?
2013. aug. 28. 12:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Nokia sokkal jobb erősebb,gyorsabb,szebb
2013. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amire használnád, arra tökéletes a Lumia 520... és azon felül is jobb választásnak tartom a Huawei, és ezen árkategória más Androidos telefonjainál.
2013. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Furcsa lesz a nokia, de ha megszokod imádni fogod.

Azt válaszd.

2013. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Kérem akinek van még véleménye, tapasztalata írja ide, minél több ember véleményére kíváncsi vagyok!
2013. aug. 28. 12:30
 5/16 anonim ***** válasza:

Én tegnap rendeltem meg ezt a Huawei-t. Még nem érkezett meg,de amielőtt erre a döntésre jutottam én is e között a két telefon között vacilláltam. Nekem is ezelőtt androidos telefonom volt (Xperia Tipo) nagyon szerettem. Aztán amikor új telefon után néztem rátaláltam erre a Nokiára. A külseje nekem nagyon bejött, a mérete is pont jó,de rám nagyon egyhangúan hatottak a csempék,na és az a tény,hogy nem lesz olyan szabad a rendszer mint az androidos telefonoknál (bár lehet,hogy stabilabb). Ismerősömnek Lumia 620 van,amit kipróbáltam és szvsz elég nehéz kezelni,nem olyan egyértelmű az operációs rendszer. A internet sebessége megfelelő volt rajta. A kamera szupi képeket csinált,bár a vaku hiányzott! /Huawei-en megtalálható/ A GPS-t nem volt alkalmam kipróbálni,de azt tudom,hogy offline lehet használni (nem szükséges hozzá internet).


Huawei-el még nem találkoztam (egyik ismerősömnek sincs), de kíváncsian várom,hogy milyen lesz,elég sokat olvasgattam róla és azt írták hogy nagyon jó telefon,ezalatt értem a képernyő minőségét/méretét,a kamerát (elöl,hátul),az internet gyorsaságát, stb. ....


Remélem egy kicsit tudtam segíteni! :) Szép napot!

2013. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös! Köszönöm, segítettél persze! Kérhetném, hogy ha meglesz írj egy kis "összefoglalót" véleményt, hogy hogy tetszik? Csak mert én kb. két hét múlva vásárolok, így a döntésem még ez is befolyásolhatja :)
2013. aug. 28. 13:32
 7/16 anonim ***** válasza:
Persze,írni fogok! :)
2013. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kedves többiek, akinek van a kérdésben említett két telefon valamelyikével (esetleg mindkettővel) kapcsolatban tapasztalata, írja le kérem!
2013. aug. 28. 13:43
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
5 ösnek , android után az új rendszer nyilván bonyolultabb , nekem l920 asom van tesómnak 620 as , egyértelmű kezelni a telefont , l620 asnak ugyan az a processzorja mint 520 asnak , nagyon gyors , böngészni tökéletes , és játékokat is lehet kapni ra , jelenleg a dredd vs zombies en kockulunk , kiváló játék 😃 , szerintem lumia jobb.
2013. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Most kiszaladtam a Media Markt-ba és volt szerencsém mindkét telefont futólag kipróbálni. Kinézetre mindkettő tetszik, de a Lumia egyértelműen szebb. Viszont sokkal jobban tetszik a Huawei által átszabott Jelly Bean, mint a csempék... De azért nem akarok még lemondani a Nokiáról, szívesen kipróbálnám, csak nem akarom megbánni! Van valakinek valami tippje, hogyan lehet kevésbé egyhangúvá, monotonná varázsolni? Vagy ez az érzés később elmúli, csak androidhoz hasonlítva tűnik a menü "fapadosnak"?
2013. aug. 28. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!